Džíny

Džíny, rifle, denim kalhoty.

Džíny byly, jsou a budou nesmrtelné. Nosily se vždy, nosí se stále a nosit se budou i dále. Existuje pro to mnoho důvodů – dělají krásné postavy, sluší ženám i mužům, patří k „všednímu“ oblečení a je snadné je zkombinovat s ostatními kousky šatníku.

Dámské

Džíny slim fit '50 modrá
Džíny slim fit '50 modrá

Pánské

Džíny waist small belts modrá
Džíny waist small belts modrá

Džíny boyfriend

Módní návrháři vymýšlejí neustále nové střihy, které se dostávají do středu zájmu. Nejinak tomu je i s džíny boyfriend, které byly jen před pár málo lety navrženy pro ženy.

Boyfriend rifle představují volnější střih, jakoby velikost o číslo větší, mají nižší sed a vyšší pas. Vzhledově džíny boyfriend vypadají, jako by patřily vašemu příteli.

Džíny boyfriend budí dojem unisex oblečení, ale pozor! Boyfriend džíny mužům rozhodně nesedí a je to ryze ženská záležitost. Už také máte ve svém šatníku dámské džíny či rifle v trendy střihu, kterému se říká boyfriend?

Scotch&Soda šedé džíny s nízkým sedem - 25/32
Scotch&Soda šedé džíny s nízkým sedem - 25/32

Džíny Diesel

Diesel je ikonická značka džín. Značkové rifle Diesel jsou hlavním artiklem této módní značky. Když se řekne slovo Diesel, první, co se každému vybaví, jsou denimky Diesel. Každý prostě miluje džíny, a to nejen z toho důvodu, že jsou pohodlné, ale v dnešní době je možné je vzít kamkoli. Džíny Diesel jsou (vyjádřeno jedním slovem) nadčasové!

Džíny tepphar l.30 pantaloni modrá
Džíny tepphar l.30 pantaloni modrá
Stylamo | 06. 01. 2020, aktualizováno: 20. 03. 2020
Džíny
Džíny

Štítky: