Džíny

Džíny, rifle, denim kalhoty.

Džíny byly, jsou a budou nesmrtelné. Nosily se vždy, nosí se stále a nosit se budou i dále. Existuje pro to mnoho důvodů – dělají krásné postavy, sluší ženám i mužům, patří k „všednímu“ oblečení a je snadné je zkombinovat s ostatními kousky šatníku.

Dámské

Džíny 'sammy' černá džínovina
Džíny 'sammy' černá džínovina

Pánské

Kalhoty mk 705 hnědá
Kalhoty mk 705 hnědá

Džíny boyfriend

Módní návrháři vymýšlejí neustále nové střihy, které se dostávají do středu zájmu. Nejinak tomu je i s džíny boyfriend, které byly jen před pár málo lety navrženy pro ženy.

Boyfriend rifle představují volnější střih, jakoby velikost o číslo větší, mají nižší sed a vyšší pas. Vzhledově džíny boyfriend vypadají, jako by patřily vašemu příteli.

Džíny boyfriend budí dojem unisex oblečení, ale pozor! Boyfriend džíny mužům rozhodně nesedí a je to ryze ženská záležitost. Už také máte ve svém šatníku dámské džíny či rifle v trendy střihu, kterému se říká boyfriend?

Džíny juice modrá
Džíny juice modrá

Džíny Diesel

Diesel je ikonická značka džín. Značkové rifle Diesel jsou hlavním artiklem této módní značky. Když se řekne slovo Diesel, první, co se každému vybaví, jsou denimky Diesel. Každý prostě miluje džíny, a to nejen z toho důvodu, že jsou pohodlné, ale v dnešní době je možné je vzít kamkoli. Džíny Diesel jsou (vyjádřeno jedním slovem) nadčasové!

Džíny new-fanker l.32 pantaloni modrá
Džíny new-fanker l.32 pantaloni modrá
Stylamo | 06. 01. 2020, aktualizováno: 17. 05. 2020
Džíny
Džíny

Štítky: