Džínová bunda

Džínové bundy.

Lidé si ji rádi kupují a rádi ji nosí, protože v klasické džínové bundě je náš „look“ vždycky stylový. Džínová bunda se hodí do různých outfitů, dá se zkombinovat s kdečím, co nebudí zdání oficiality a formálnosti. Je to typická volnočasová bunda. Oceníte především odolnost rifloviny jako materiálu, příjemné nošení, poměrně snadné praní v automatické pračce a samozřejmě nezaměnitelný vzhled, který nabízí přinejmenším ty tradiční modré džínové bundy klasického střihu.

Vybrali jsme

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

5399 KčDo obchodu

Bunda d1. ecru jeans jacket

Dámská denimová bunda s límečkem. Kratší, lehce projmutý střih s ikonickým zapínáním na kovové knoflíky. Dvě nakládané kapsy s patkou na hrudi a dvě šikmé boční kapsy. Pevné a odolné materiálové složení je tvořeno organickou bavlnou, která je dokonale prodyšná, velmi příjemná na omak a pohodlná při nošení. Bunda představuje nestárnoucí klasiku ve vintage stylu, který nikdy neomrzí. Dokonalý outfit vytvoříte kombinací bundy s úzkými kalhotami, volnočasovým trikem a sportovní obuví.
Značka/výrobce: Gant.
Prodává: Gant.
5399 KčDo obchodu

Bunda d1. indigo jeans jacket

Dámská denimová bunda s límečkem. Kratší, lehce projmutý střih s ikonickým zapínáním na kovové knoflíky. Dvě nakládané kapsy s patkou na hrudi a dvě šikmé boční kapsy. Pevné a odolné materiálové složení je tvořeno organickou bavlnou, která je dokonale prodyšná, velmi příjemná na omak a pohodlná při nošení. Bunda představuje nestárnoucí klasiku ve vintage stylu. Dokonalý outfit vytvoříte kombinací bundy s úzkými denimovými kalhotami, bílím volnočasovým trikem a sportovní obuví.
Značka/výrobce: Gant.
Prodává: Gant.

Nejen v džívoé bundě klasického střihu, ale samozřejmě také v krátké dámské džínové bundičce do pasu bude většina žen a dívek vypadat náramně šik.

Jen s barvami bych byl trochu konzervativnější. Dají se koupit riflové bundy červené, zelené, černé, žluté a kdovíjaké, ale tradiční modré, ať už světle- či tmavě-, se nic nevyrovná.

Jo a ještě: do džínové bundy se dají snadno zapíchnout odznáčky. Což by jistě potvrdili i různí historici a kulturologové, kteří by nás nadto ještě jistě poučili, že riflové bundy si zvolili jako svůj hlavní dress code nejrůznější subkultury a komunity počínaje metalisty, milovníky country a podobnými kovboji a vandráky (ti, co rádi chodí na vandry) a konče u kluků a holek z diskotéky.

Džínové bundy prostě vždycky šli s módou a hlavně ji spoluutvářely. Na prvním místě je ale džínová bunda určitě typická pro úplně obyčejný a běžný městský ležérní casual styl, tedy džíny, tričko a riflová bunda. Masová záležitost, oblečení pro masy a přesto (skoro) vždy osobité pojetí. Stejně dobře jako k riflím se riflové bundy dají nosit k šatičkám, sukním nebo kraťasům.

Děda vždycky říkával, když sedával v parku na lavičce a krmil holuby: „Krátkou sukýnku a krátkou džínovou bundičku pro každou krásnou holčičku!“ Něco pravdy na tom bude.

V poslední době se dokonce stále častěji objevují modely a modelky, kteří džínovou bundu kombinují s tepláky, které jsou sice stylové a dnes mezi mládeži tolik oblíbené, ale přeci jen jde o tepláky, že. Koneckonců je to ale jen další důkaz toho, jak moc je klasická riflová bunda univerzálním kusem oblečení. Univerzální a unisex, pro muže i ženy.

07. 01. 2020, aktualizovano 21. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: