Oblečení

Oblečení – nová kolekce, výběr stylového trendy zboží, akce, slevy, výprodej.

Katalog oblečení pro letošní rok. Využijte sezonní nebo posezonní výprodej. Každou chvíli je nějaký. Oblečení se v takové akci obvykle kupují se slušnou slevou, ale myslete také na to, že cena není to nejdůležitější, nezapomeňte na svůj styl, dobrý pocit a plňte si své tužby a tajná přání. Musíme si přeci dělat radost. Móda je radost. Oblečení = radost.

Oblečení a doplňky se srdíčky

Oblečení bývá ozdobené mnoha různými potisky, obrázky a vzory. Oblečení se srdíčky rády nosí ženy, slečny a všichni zamilovaní. Srdce a srdíčka se vyskytují na lecjakém kousku ze šatníku: od spodního prádla se srdíčky, ponožky a punčochy s motivem srdce přes tričko se srdíčkem, např. trička s ikonou srdce a nápisem I Love (cokoliv), halenky s vyšitým srdíčkem v krajkovém límečku, šaty s potisky srdíček, sukně se srdíčky, srdíčkové leginy, mikiny, svetry a košile se srdcovým vzorem až po dětské, dívčí a dámské bundy a kabáty, které decentně kdesi třeba v límci zdobí romantické srdíčko.

Kabelky

Malá korková kabelka bols solaris boxi
Malá korková kabelka bols solaris boxi

Pyžama

Dámské pyžamo Sandra
Dámské pyžamo Sandra

Šaty

Stahovací šaty Glossy
Stahovací šaty Glossy

Trička

Tričko hazela zelená
Tričko hazela zelená

Župany

Dámské bačkory Alice
Dámské bačkory Alice

Oblečení se srdci mají rádi srdcaři a srdcařky (tím nemyslím kardiaky, ale fanoušky). Do srdíček se oblékají něžné romantické duše i svůdné a dravé dámy. Srdce je univerzální symbol lásky. Své srdce dáváme druhému, když se do něj zamilujeme (v jedné písni se zpívá give me your heart), a proto když v oblečení se srdíčky předstupujeme před svého milovaného, odevzdáváme se mu. Srdíčky zdobíme přáníčka k Valentýnu. Do srdíček se oblékáme, protože jsme lidé, kteří dostali dar milovat...

Nejnovější kolekce

Stylamo | 21. 01. 2020, aktualizováno: 09. 07. 2020
Oblečení
Oblečení