Šortky

Kraťoučké kraťasy neboli šortky najdou své využití v parném létu. A nemusí se jednat hned o sportovní aktivitu. V zařízlých šortkách se dá i lelkovat.

Sportovní šortky vyhledávají jak muži, tak ženy, a to nejen ke sportovnímu využití, ale také k běžnému nošení. Sportovní šortky jsou totiž vyrobeny z nepřilnavých, dobře padnoucích materiálů, které odvádí pot, a tak jsou velmi příjemné i během normálního nošení. Sportovní šortky se dají využít k libovolné aktivní činnosti, ať už je to sport v interiéru či v přírodě. Šortky na sport nemusí mít pouze ryze sportovní design (černé elastické kraťasy), charakteristické jsou pestré a neonové barvy, barevné potisky a obrázky a jednotlivé nepřehlédnutelné detaily.

Dámské šortky

„Proč bych se nepodíval, vždyť je to tak hezké! Ano, dámské šortky a kraťasy. Stylové, zajímavé, módní, nádherně barevné, perfektně padnoucí střih, nohavičky s odvážnou délkou... Ne, opravdu se jí nedívám na zadek, vždyť tu ženu vůbec neznám, na cizí dívky se přece nikdy nedívám, zaujaly mě pouze ty její kraťásky, ty roztomilé letní šortky, ve kterých to milé usměvavé děvče vypadá tak, tak, no prostě TAK!“ Ach, to léto, přehlídka svěžího letního oblečení, ženy promenádující se v trendy kraťasech a pobíhající ve sportovně střižených šortkách a muži s těkajícíma očima a plnými ústy slov...

14. 01. 2020, aktualizovano 20. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: