Softshellová bunda

Softshellové bundy.

Softshell je jedním z velmi odolných funkčních materiálů, který se používá na výrobu oblečení, na které jsou kladeny vysoké nároky. Softshellová bunda proto nabízí špičkové užitné parametry, které se budou hodit při běžném každodenním nošení v proměnlivých klimatických podmínkách a které v plné síle vyniknout při outdoorových aktivitách, sportu, turistice, jízdě na kole, na výletě v přírodě nebo třeba při ranním sbírání hub.

Softshellové bundy bývají z podstaty látky, ze které jsou ušité, nepromokavé, větruvzdorné a velmi odolné a zároveň prodyšné. Softshellová bunda disponuje zpravidla i obstojnou izolační vrstvou, která i při snížené teplotě nebo v zimě ochrání tělo proti chladu.

Některé sportovně zaměřené bundy ze softshellového materiálu disponují poměrně vysokým vodním sloupcem.

Jelikož softshellové bundy se řadí do kolekce outdoorového oblečení, bývá střih těchto bund přizpůsobený snadnému a pohodlnému nošení i při zvýšené a namáhavé aktivitě.

Na softshellových bundách se nachází řada outdoorových prvků: např. velké množství kapes na zip, zapínatelná kapuce, ochranné reflexní proužky.

Softshellové bundy nosí ženy i muži a dají se koupit softshellové bundičky i pro děti.

07. 01. 2020, aktualizovano 20. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: