Kabelka na zip

Kabelku zapneme na zip a o své věci se nestrachujeme, protože jsou „pod zipem“ v bezpečí. Z kabelky se nevysypou a nikdo nám je neukradne. Snad!

Dámské

Kabelka bs353603w14 barevná
Kabelka bs353603w14 barevná

Pánské

Spectran cross body bag šedá
Spectran cross body bag šedá

Dámská kabelka musí mít spousty kapsiček na všechny ty potřebné věci, co ženy běžně s sebou nosí.

Proboha, chlape, neptej se ženský, proč toho s sebou hahá tolik! Prostě nosí. Protože ty věci potřebuje, chápeš, chlape!

Kam bychom asi tak dali ty věci, jako je rtěnka, zrcátko, peněženka, mobil, klíče, deštník, pet láhev s pitím, tablet, prášky proti bolesti hlavy, krabička poslední záchrany... dokonalé dámské kabelky tedy musí být i docela prostorné, aby se do nich všechno vešlo. A když už všechny ty věcičky do tašky žena narve, tak z ní nesmí vypadnout. Kabelka musí mít také zapínání na zip, kterým se to všechno hezky uzavře. Aby se to neztratilo. Aby se to nevytrousilo...

Kabelka na zip je naprosto běžným typem kabelky. Zipem nemusí být ale opatřen jen hlavní vstup do kabelky, ale také jednotlivé sekce a přihrádky v útrobách kabelky mohou mít své vlastní zipy, které se dají samostatně zapínat, a tím se vevnitř kabelky docílí třeba i několika perfektně oddělených prostorů.

Nedrhnoucí zip zkrátka patří do výbavy každé poctivě udělané kvalitní kabelky od jakékoliv značky a jakéhokoliv typu od malého psaníčka až po velkou business kabelu. „Se zipem dbáte na bezpečnost a užíváte si praktičnosti“, zhruba toto byste se asi dozvěděla od chlapa. Že?

Stylamo | 11. 01. 2020, aktualizováno: 17. 05. 2020
Kabelka na zip
Kabelka na zip

Štítky: