Kolekce Longchamp jaro 2013

Francouzská luxusní značka Longchamp představila novou jarní kolekci 2013.

Francouzská luxusní značka Longchamp představila novou jarní kolekci 2013. Prim v této nové kolekci hrají cestovní kufříky a luxusní kabelky.

Společnost Longchamp je přední francouzský výrobce luxusního zboží. Sídlí v Paříži, ale pobočky má po celém světě. Mezi vyhledávané produkty této značky patří v současné době především oblečení a módní doplňky. Velmi oblíbené jsou kabelky, tašky, kufříky, osobní zavazadla a další výrobky, na které je potřeba kvalitní kůže a módní návrhář s dobrým vkusem. Kabelky Longchamp zaujmou velmi výrazným a osobitým a přitom zdánlivě konzervativním stylem.

Tváří jarní kolekce značky Longchamp se stala opět modelka Coco Rocha, jejíž jméno je s Longchamp spojeno už třetí sezónu.

"Coco Rocha je dokonalým ztělesněním Longchamp ženy - ženy, která je optimistická, dynamická a kosmopolitní, ženy, která miluje módu, ale není módní obětí."

Druhou modelkou, která vystupuje v jarní kolekci Longchamp, je Liisa Winkler.

Se značkou Longchamp se pojí ale ještě jedno jméno. A mnohem slavnější. Modelka Kate Moss se jednak objevila v celé řadě reklamních kampaní tohoto výrobce luxusních kabelek, ale dokonce pro Longchamp vytvořila také svou speciální kolekci.

Reklamní kampaň Longchamp jaro 2013 je kromě fotografií doprovázená také krátkým propagačním videem, které je doslova roztančené v rytmu písničky od Bee Gees.

Ve videu vystupují dvě krásné ženy, které právě procházejí kontrolou na letišti JFK v New Yorku. Zatímco celní úředníci prohledávají pasažérkám zavazadla, Coco Rocha a Liisa Winkler uslyší písničku od Bee Gees You Should Be Dancing (Měl bys tančit) a začnou tancovat. Podle jména této písničky je nazvaná celá jarní kampaň od Longchamp.

Michaela Nová | 15. 02. 2013 Facebook icoE-mail ico
Štítky: