Guess jaro léto 2013

Nová kampaň módní značky Guess na jaro a léto 2013

Americká módní značka Guess představila novou kampaň pro jaro a léto 2013. Nová módní kolekce od Guess klade velký důraz na smyslnost.

Kampaň pro Guess nafotil americký fotograf Yu Tsai. Ač taiwanského původu Yu Tsai nyní žije a pracuje v Los Angeles. Proslavil se fotografováním pro přední světové značky. Podílel se např. na reklamních kampaních pro Samsung, Apple, Lexus nebo Clairol.

Kampaň jaro léto 2013 pro značku Guess nafotil Yu Tsai na překrásném romantickém ostrově Bora Bora ve Francouzské Polynésii. Ostrov Bora Bora bývá označován jako ráj turistů. A to také díky nádherné modré laguně, jež leží uprostřed korálového útesu.

V prezentačním filmu ke kampani Guess vystupuje smyslný pár, který "skotačí" na pláži na pohádkovém pobřeží.

Pár "hrají" modelka Gigi Hadid a model Stephan Lambert. Oba jsou samozřejmě ústředními postavami v kolekci fotografií.

Na videu se okouzlující krásou ostrova Bora-Bora můžete nechat alespoň na chvíli "omámit".

Nové módní linií od Guess pro jaro a léto 2013 dominují lehké a vzdušné látky s potisky a drobnou batikou, denim a barvy v odstínech bílé a modré.

Americká luxusní módní značka Guess byla v roce 1981 v Los Angeles v Kalifornii a ve svých kampaních ráda využívá služeb supermodelek.

Aktuální kolekci oblečení značky Guess si můžete prohlédnout a případně si nějaký ten "hadřík" zakoupit také v outlet eshopech. Podívejte se také na kabelky Guess, které se prodávají za výprodejové ceny. A pokud chcete na vlastní kůži také poznat pravou romantiku v ráji, doporučuji destinaci Bora Bora navštívit.

Dámská kolekce Guess pro jaro a léto 2013

Inspiraci v oblékání na letošní jaro a léto můžete načerpat od americké módní značky Guess, jejíž aktuální stylové modely a outfity si můžete prohlédnout na těchto fotografiích.

Guess produkuje oblečení, které se dá bez nadsázky označit za jednu z norem módy a stylu. Populární fashion značka nezklamala své fanoušky ani ve své aktuální módní kolekci pro jaro a léto 2013. Nelze si nevšimnou jistého návratu k osvědčeným tradicím.

Dámská kolekce Guess nabízí celou škálu oblečení. Návrháři použili střih trendových modelů v kombinaci s denními barvami.

Střih oděvů znatelně ovlivňuje módní retro styl.

Barvám vévodí sytě modré barvy indigo a námořnická modř, které jsou obměňovány světlejšími modrými odstíny.

Světle modrá barva byla v kurzu i minulý rok, proto se dají hezké kousky, které jsou stále trendy, koupit také v outletu. A když v outletu, tak samozřejmě za mnohem nižší ceny, než za jaké se prodávají novinky. Pokud se vám tedy móda od Guess líbí, ale cena tohoto značkového oblečení se vám líbí už méně, dá se nějaký ten loňský hadřík koupit docela levně, jako např. toto tričko:

Kromě modré byla ale pro kolekci oblečení Guess jaro léto 2013 vybrána také široká škála trendových barev jako bílá, černá, jasný neon, jemné pastelové odstíny. Důležitým prvkem na oblečení a módních doplňcích jsou také tisky. V popředí na sebe upozorňují samozřejmě aktuální trendy vzory, kterými jsou květinové a zvířecí motivy. Ale nejde jen o květinový potisk nebo potisk kůže plazů, ale také např. klasické pruhy apod. Ke svému novému značkovému outfitu si nezapomeňte vybrat také novou kabelku od Guess – a třeba levně za outlet cenu.

Michaela Nová | 23. 01. 2013 Facebook icoE-mail ico
Štítky: