Kapsáčové kalhoty

Kapsáčové kalhoty.

Dámské a pánské kapsáčové kalhoty jsou ideální na outdoorové vycházky do přírody i na běžné nošení ve městě. Kapsáče se dají nosit celoročně, pro svou odolnost jsou ale také obzvláště vhodné do sychravého a chladnějšího počasí, které vládne na podzim nebo na jaře (vojenské kapsáče jsou toho nejlepším příkladem). Praktické kalhoty s množstvím kapes jsou ale i módní záležitostí – a to se týká jak dámských, tak i pánských kapsáčových kalhot. A také proto je ve svém portfoliu nabízí množství zavedených kvalitních značek, ať už se zaměřují ná pánské nebo dámské oblečení (např. Esprit, Gant, Marc O'Polo, Only, The North Face).

Když mluvíme o kapsáčových kalhotách, nemusí jít pouze o bavlněné látkové kapsáče, ale také o džíny a rifle s kapsami nebo i vyteplené vlněné kapsáčové kalhoty.

Dámské kapsáčové kalhoty se dají koupit v mnoha barevných provedeních včetně výrazných pastelových barev, oproti tomu u kapsáčových kalhot pro muže převládají klasické spíše neutrální (v jistém smyslu jde maskované kalhoty) barvy jako černá, tmavě modrá, zelená, khaki a různé odstíny šedé.

Mezi oblíbené kapsáče patří kalhoty v army stylu, tedy maskáčové kapsáče, ať už dlouhé kalhoty nebo s 3/4 délkou nebo jen krátké kraťasy.

Zvláštní kapitolou jsou potom pracovní kapsáčové kalhoty, u nichž je elegantní a módní vzhled a střih kalhot znatelně podřízen zaměření na účelovost a praktickou použitelnost při práci.

Svůj největší boom kapsáče zažily na přelomu tisíciletí, stále ale jde o velmi oblíbené kalhoty, především tedy u mužů a žen, kteří preferují praktické a pohodlné oblečení.

07. 01. 2020, aktualizovano 20. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: