Bunda

Víte, kolik existuje různých druhů bund a bundiček? Já to taky nepočítala, místo toho jsem prolezla eshopy a vybrala ty nej dámské a pánské bundy. Pojďte se podívat!

Vybíráme dámskou bundu

Bunda, bundička, žena, dívka, ženuška; spojení dámská bunda má mnoho významů: bunda pro ženy, bunda pro dívky, bundy na zimu, bundička na jaro, bunda na podzim, lehká letní bunda. A právě tady všechny tyto dámské bundy najdete pěkně pohromadě a můžete z nich vybírat tu pravou pro sebe.

Dámské bundy vyrábí mnoho módních značek a prodává je ještě více eshopů. Ženy si při výběru bundy pro sebe nepotrpí jen na kvalitu, ale také na módní design.

Dámská bunda musí na první pohled vyjadřovat vztah nositelky bundy ke světu. Nebo ne? Jak u koho. Ale asi spíše ne, prostě buď jste s dámskou bundou spokojená, a proto si ji koupíte, nebo vás nezaujala, a ...a vyberete si nějakou jinou dámskou bundičku, která vám udělá radost, ať je zima, léto, jaro, podzim nebo přechodný rok s padajícími trakaři.

Existuje mnoho druhů bund. Některé druhy nosí pouze ženy, jiné jsou unisex. Vyloženě pánskou bundu byste dnes ale asi hledala už marně. Protože móda je rozmanitá a pokroková a i bundy určené původně pro muže dnes již běžně oblékají také ženy. A vypadají v nich moc šik.

Pánské bundy

Co pánská bunda, co jiný typ a model pánské bundy, to potenciální zcela jiný módní svět i jiné pojetí užitečnosti oblečení. Muži v tom mají jasno: jeden chlápek se zaměřuje výhradně na praktickou stránku svého oblečení, jiný muž (a nemusí to být vyloženě šampón) preferuje vzhled, chce se líbit, a proto jeho bundička musí být vystylizovaná do posledního detailu. Kožená, riflová, sportovní, elegantní, zimní, jarní, letní, podzimní, šusťáková, outdoorová, prošívaná... nebo třeba vojenská khaki bunda, bomber. Ale jedno platí 100procentně: Co pánská bunda, to jiný typ muže. Každá žena by si na tuto poučku měla při seznamování vzpomenout.

Právě frčí

Stylamo | 07. 01. 2020, aktualizováno: 01. 09. 2020
Bunda
Bunda

Štítky: