Dámské košile

Džínová, flanelová, kostkovaná, Hawai, společenská, svatební a kdoví, jaká ještě. Košile ve svých tisíci a jedné podobě.

Vybíráme dámskou košili

I když ženy nosí košile zpravidla méně často než muži, přesto bez dámské košile si žádný dámský šatník snad ani nejde představit. Žena v košili a tedy vlastně i dámská košile sama je v očích mnoha mužů velmi sexy. Spousta žen si oblíbila jednoduché džínové košile, které většinou nebývají označovány ani jako vyloženě ženské, ale jako unisex, tedy pro pány i dámy.

Na podzim ženám sluší kostkované flanelové košile, které mimochodem evokují stále populární grunge styl devadesátých let. S příchodem jara si ženy a dívky zase mohou obléct košili s romantickým květovaným motivem, rozpustilými drobnými vzory nebo třeba pestrobarevnou výšivkou; pak ani příliš nezáleží na tom, zda má košile dlouhý nebo krátký rukáv.

Pokud žena volí pro slavnostnější příležitost místo halenky či jiného více formálního topu raději košili, pak se nemusí bát dekorativních vzorů nebo výšivek ve western stylu, které dámské košili dodají ten správný šmrnc a eleganci.

07. 01. 2020, aktualizovano 20. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: