Tašky a kabelky Burberry z kolekce na přání 2013

Britská luxusní módní značka Burberry připravila pro rok 2013 novou kolekci tašek a kabelek.

Britská luxusní módní značka Burberry připravila pro rok 2013 novou kolekci tašek a kabelek. Zároveň Burberry spustilo novou službu pro ty nejnáročnější zákazníky. Módní dům Burberry nabídne svým zákazníkům výrobu na zakázku. Zájemci si mohou pořídit tašky, kabelky a kabáty, které jim budou ušity, respektive přizpůsobeny na míru. Oblečení a kabelky z této osobní módní kolekce může být navíc opatřeno originálními štítky s vyrytým jménem nebo iniciálami.

Značka Burberry se těší velké oblibě na britském královském dvoře. Jde o tradiční exklusivní módní značku, jejíž historie se začala psát již v roce 1856. Královna Alžběta II a Princ Charles udělily firmě Burberry dokonce Královské oprávnění, proto oblečení a módní doplňky této značky patří do "oficiálního" šatníku královské rodiny.

Nová služba, která nabízí úpravu oděvů a kabelek dle přání zákazníků, se v originálu jmenuje Burberry Runway Made to Order service a má za cíl přiblížit značku Burberry globálnímu publiku. Služba výroby na zakázku byla spuštěna 3. března 2013.

Kabelky z nové kolekce Burberry 2013

Nová kolekce kabelek Burberry představila především kabelky pro jaro a léto 2013. Krásné značkové luxusní kabelky dokáží překvapit také veselými vzory.

Menší kabelka bez uší (psaníčko) vhodná k večerní róbě. Kabelka je vyrobena z telecí kůže a je ozdobena potiskem srdíček. Kovový uzávěr kabelky ve stylu malého zámku je připraven k personalizované úpravě, například k vyrytí monogramu. Prodejní cena je 1.395 dolarů.

Další kabelka Burberry typu clutch bag, tentokrát se zvířecím potiskem.

Cena je $ 1.695.

Michaela Nová | 06. 03. 2013 Facebook icoE-mail ico
Štítky: