Kalhoty se vzorem

Kalhoty se vzorem.

Příjemný materiál, vzdušný střih, ležérní styl, pohodlné nošení a nevšední vzhled díky rozmanitým vzorům. Lehké látkové kalhoty se vzorem už dávno nejsou doménou pouze domácího nošení.

Za velkou oblibou vzorovaných kalhot mohou - jak jinak - právě ty vzory, které stojí za atraktivním designem.

Oblíbené jsou zvířecí vzory, batikovaný vzor, abstraktní potisk v podobě různých vlnek a rozmanitě uspořádaných geometrických obrazců, obrázková imitace krajky, květinové motivy, drobné i větší nejrůznější obrázky, klasické puntíky a proužky, různobarevné kaňky, „fleky a flíčky“ a další a další kalhoty z podobně vzorovaného materiálu.

Tyto potisky ozvláštněné dámské textilní kalhoty stihl vlastně podobný osud jako legíny se vzorem, respektive se to týká jakýchkoliv legín, jež byly původně určené především pro aktivně až sportovně trávený čas a dnes se už také nosí běžně při nejrůznějších příležitostech. Dokonce se z nich postupně, podobně jako z „domácích“ kalhot se vzorem, vyklubala takřka ikonická, velmi populární módní záležitost, jež se dá nosit v nejrůznějších kombinacích oblečení a v mnoha stylech oblékání, jaké si fantazie ženy dokáže jen představit, navrhnout a uvést do praxe.

Kalhoty se vzorem mohou být základem pro sportovně laděný outfit, ale nejčastěji najdou tyto designově zajímavé vzorované kalhoty díky svému ležérnímu stylu uplatnění při běžném každodenní nošení do práce, do školy, na nákupy, procházky po městě atd.

S trochou nápaditosti se vzory na těchto kalhotách dají sladit i s mnohem více okázalou garderobou, a tyto pohodlné kalhoty se tak dají „vpašovat“ třeba do oficiálního dress code.

07. 01. 2020, aktualizovano 20. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: