Sportovní podprsenky

Sportovní podprsenka patří do nutné výbavy každé sportující ženy, ať provozujete vrcholový sport nebo si jdete rekreačně zaběhat nebo zacvičit do fitness centra.

Vybrali jsme

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

2099 KčDo obchodu

Sportovní podprsenka epic carbon

Sportovní podprsenka Epic Carbon poskytne plným prsům maximální oporu i při opravdu náročných aktivitách. Vyztužené košíčky s klasickými kosticemi a vysokým středem nedovolí ňadrům žádný pohyb navíc a spolehlivě je udrží na místě. Měkce podložená ramínka se nezařezávají a můžete je mezi lopatkami sepnout. Sportovní podprsenka Podprsenka vhodná pro velká prsa HIGH support – nejvyšší opora pro náročné sportovní aktivity Vyztužené košíčky Ramínka s možností sepnutí mezi lopatkami Měkce podložená ramínka Klasické kostice Zadní zapínání na dva háčky se čtyřmi polohami stažení
Značka/výrobce: Freya.
Prodává: Astratex.
1994 KčDo obchodu

Sportovní podprsenka sonic storm

Sportovní podprsenka Sonic Storm zajistí absolutní oporu velkým prsům i při těch nejnáročnějších aktivitách. Má hladké košíčky s unikátní technologií Spacer, díky kterým budou ňadra dýchat i v horkých dnech. Ramínka jsou dostatečně široká, měkce podložená a nikde se nezařezávají. Mezi lopatkami je můžete sepnout. Sportovní podprsenka Podprsenka vhodná pro velká prsa HIGH support – nejvyšší opora pro náročné sportovní aktivity Hladké Spacer košíčky – přizpůsobí se ňadrům, patentovaná technologie umožňuje proudění vzduchu Podpůrný boční díl košíčků Ramínka s možností sepnutí mezi lopatkami Měkce podložená ramínka Klasické kostice Zadní zapínání na tři háčky se čtyřmi polohami stažení
Značka/výrobce: Freya.
Prodává: Astratex.
1899 KčDo obchodu

Sportovní podprsenka energise nude

Sportovní podprsenka Elomi Energise poskytne dokonalou oporu plnému poprsí i při těch nejnáročnějších aktivitách. Pevné nevyztužené košíčky, speciální boční díl a vysoký střed se postarají o to, aby vaše ňadra zůstala na svém místě. Široká ramínka pomohou rozložit váhu a uleví zádům a šíji. Sportovní podprsenka Podprsenka vhodná pro velká prsa HIGH support – nejvyšší opora pro náročné sportovní aktivity Nevyztužené košíčky Klasické kostice Zadní zapínání na tři háčky se třemi polohami stažení
Značka/výrobce: Elomi.
Prodává: Astratex.
1899 KčDo obchodu

Sportovní podprsenka energise navy geo

Sportovní podprsenka Elomi Energise je jako stvořená pro ženy s plnějším poprsím. Vysoký střed a speciální boční díl se postarají o to, aby vaše ňadra zůstala na svém místě i při náročných sportovních aktivitách. Sportovní podprsenka Podprsenka vhodná pro velká prsa HIGH support – nejvyšší opora pro náročné sportovní aktivity Funkční materiál Nevyztužené košíčky Podpůrný boční díl košíčků Racer back ramínka – zapínání mezi lopatkami Klasické kostice Zadní zapínání na čtyři háčky se třemi polohami stažení
Značka/výrobce: Elomi.
Prodává: Astratex.
1899 KčDo obchodu

Sportovní podprsenka energise black

Sportovní podprsenka Elomi Energise poskytne dokonalou oporu plnému poprsí i při těch nejnáročnějších aktivitách. Pevné nevyztužené košíčky, speciální boční díl a vysoký střed se postarají o to, aby vaše ňadra zůstala na svém místě. Široká ramínka pomohou rozložit váhu a uleví zádům a šíji. Sportovní podprsenka Podprsenka vhodná pro velká prsa HIGH support – nejvyšší opora pro náročné sportovní aktivity Nevyztužené košíčky Ramínka s možností sepnutí mezi lopatkami Klasické kostice Zadní zapínání na tři háčky se třemi polohami stažení
Značka/výrobce: Elomi.
Prodává: Astratex.
1899 KčDo obchodu

Sportovní podprsenka energise navy

Sportovní podprsenka Elomi Energise Navy poskytne dokonalou oporu plnému poprsí i při těch nejnáročnějších aktivitách. Pevné nevyztužené košíčky, speciální boční díl a vysoký střed se postarají o to, aby vaše ňadra zůstala na svém místě. Široká ramínka pomohou rozložit váhu a uleví zádům a šíji. Sportovní podprsenka Podprsenka vhodná pro velká prsa HIGH support – nejvyšší opora pro náročné sportovní aktivity Nevyztužené košíčky Ramínka s možností sepnutí mezi lopatkami Klasické kostice Zadní zapínání na tři háčky se třemi polohami stažení
Značka/výrobce: Elomi.
Prodává: Astratex.
1890 KčDo obchodu

Sportovní podprsenka dynamic lime twist

Sportovní podprsenka Dynamic Lime Twist od značky Freya vám poskytne perfektní oporu i při těch nejnáročnějších aktivitách. Nevyztužené košíčky udrží na místě i bujnější poprsí a díky bezkosticovému provedení jsou velmi pohodlné. Měkce podložená ramínka se nezařezávají. Sportovní podprsenka Podprsenka vhodná i pro velká prsa HIGH support – nejvyšší opora pro náročné sportovní aktivity Funkční prodyšný materiál (odvádí vlhkost od těla) Nevyztužené košíčky Racer back ramínka – zapínání mezi lopatkami Měkce podložená ramínka Bez kostic Zadní zapínání na tři háčky se třemi polohami stažení
Značka/výrobce: Freya.
Prodává: Astratex.

Sportovní podprsenka patří do nutné výbavy každé sportující ženy. Obyčejné dámské podprsenky oproti sportovním podprsenkám totiž nejsou na cvičení, fitness a obecně sport, byť jen provozovaný rekreačně, příliš vhodné.

Sportovní podprsenky musí být vyrobené z kvalitního materiálu, textilní látky ze speciálního vlákna, které zaručuje vysoký hygienický standard a antibakteriální ochranu. Každá dobrá podprsenka na sport musí být bez kostic a také beze švů, aby netlačila, nezůstaly na těle otlaky a byla za každých okolností pohodlná, a to při dlouhodobé tělesné zátěži, stejně jako při rychlém dynamickém pohybu.

Další velkou výhodou je také to, že díky bezešvé sportovní podprsence se nemusí žena při sportování bát, že dojde k poškrábání a podráždění zpocené pokožky.

Při výběru a koupi sportovní podprsenky je potřeba pečlivě vybírat nejen podle materiálu a zpracování, ale v prvé řadě také podle typy, střihu a velikosti. Dobře padnoucí sportovní podprsenka dokonale obejme prsa, přizpůsobí se jim, citlivě akceptuje jejich tvar a stáhne je, takže při sportovním výkonu nedochází k ne zcela příjemnému a komfortnímu „pohupování“ či „poskakování“ prsou. To kvalitní sportovní podprsenka bezezbytku eliminuje.

Současné moderní sportovní podprsenky mají i nečekané estetické kvality. Už tomu není jako dříve, že dívky a ženy cvičily v podprsenkách, které nevypadaly dvakrát vábně. Dnešní modely sportovních podprsenek, snad díky stále větší oblibě rekreačního sportu, jsou nejen velmi pohodlné a funkční, ale také krásné a stylově vyprecizované.

Mé zkušeosti se sportovními podprsenkami

Milujete sport a neumíte si představit život bez něj, stejně jako život bez podprsenky? Zbožňujete lekce aerobiku, spinningu, jumpingu, zumby, bikram jogy nebo chodíte do posilovny, abyste si zacvičily, udělaly něco pro svou postavu a odreagovaly se. Rády byste si lekce vychutnaly naplno, ale brání vám v tom vaše podprsenka, která vás při sportovních hodinách zlobí?

Samy jste už totiž přišly na to, že ne každá podprsenka se na sportování hodí. Krajková podprsenka, push-upka ani podprsenka strapless nebudou to pravé ořechové. Nejen že spodní prádlo doslova propotíte, že by se z něj dala voda ždímat, ale když se zpotíte, krajka vás na těle kouše a svědí.

Podprsenka bez ramínek zase nedrží to, co má držet, a o push-upce ani nemluvíc – ta se k vám přimkne, obepne vás a nenechá vás ani pořádně nadechnout. Při cvičení se v ní cítíte jako ve svěrací kazajce nebo v nějakém korzetu.

Navíc ramínka od podprsenky se vám zařezávají do kůže a kostice vás propichují skrz na skrz. Pokud patříte do této skupiny žen a dívek, pak je na čase změnit svou podprsenku a sáhnout po nějaké té sportovní podprsence.

Podprsenky na sport a cvičení

Právě pro ženy a dívky, které rády sportují, a při tom se chtějí cítit dobře a pohodlně, jsou určeny sportovní podprsenky. Z bohatého sortimentu si mohou vybrat např. Action Bra II, která je nabízena ve třech barvách – černá, bílá, tělová a ve velikostech S až XXL. Jde o pohodlnou bezešvou podprsenku, která se díky své elastičnosti přizpůsobí jakékoli postavě a díky kvalitnímu a pevnému materiálu poskytne maximální oporu. Navíc má dostatečně široká ramínka, která neškrtí.

Bonusem je rychleschnoucí a hypoalergenní materiál s antibakteriální úpravou, který je protkán vlákny s ionty stříbra. Ty odvádí pot od těla, ničí bakterie, a tak zabraňují zápachu. Tento typ podprsenky se může chlubit nejnovější technologií, která ženě nabízí vysoký komfort nejen při sportování, ale i při běžném nošení.

20. 12. 2019, aktualizovano 21. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: