Nejprodávanější dámské parfémy

Nejprodávanější dámské parfémy
5 nejprodávanějších dámských parfémů (vyberte ten nejlepší dárek pro ženu k Vánocům). Kdo se v těch parfémech a dámských voňavkách má vyznat!? Poradíme, jaký parfém koupit partnerce.
2 min. čtení

„Kdo se v těch parfémech, voňavkách a dámských toaletních vodách má sakra vyznat!?“ slýchávám pravidelně od svého muže vždycky v době blížících se Vánoc. A určitě to není problém jen mého manžela. Každý muž a koneckonců i žena mi dá za pravdu, že vyznat se ve stovkách vůní určených ženám není rozhodně lehké. Zvlášť na předvánočním trhu, kdy parfumerie plné zboží doslova praskají ve švech. A proto jsem se rozhodla, že nejen svému manželovi, ale všem mužům, se pokusím tímto článkem usnadnit výběr toho pravého parfému a ušetřit ho stresu, který ve většině mužů pobyt v parfumerii či drogérii vyvolává. Do svého soupisu tipů jsem vybrala 5 aktuálně nejvyhledávanějších a nejprodávanějších značek parfémů pro ženy.

Takže milí pánové: Pro ty z vás, kteří dárkem v podobě voňavého parfému chcete na Vánoce potěšit svou milovanou ženušku, partnerku, milenku, kamarádku, sestru, dceru, maminku, babičku, sestřenici, švagrovou, kolegyni v práci, sousedku nebo jinou ženu, je určen dnešní článek. Vaším úkolem je jen zjistit, zda dotyčné vyhovuje kořeněná či květinová vůně, a podle toho se rozhodnout. A pokud se spletete, nikde není psáno, že ženu, která preferuje květinovou vůni, nemůže okouzlit těžká kořeněná vůně, či naopak třeba svěží ovocná.

1. Dolce&Gabbana – Light Blue Dreaming in Portofino

Z této svěží květinové vůně ucítíte stopy po liči, ibišku a kosatci. Light Blue Dreaming in Portofino se inspiruje středozemní lokalitou, kterou je Portofino. Portofino je charakteristické svou přírodní krásou a okouzlujícím stylem. Je oblastí, která umožňuje všem vychutnat si okamžik relaxace a zábavy. Light Blue Dreaming in Portofino okouzlí ženy, které preferují ovocnou vůni.

2. Calvin Klein – Euphoria

Euphoria je smyslná orientální vůně, plná exotického ovoce, opojných květin, s hladkým smetanovým nádechem. Design flakonu Euphoria byl inspirován orchidejí v rozkvětu. Euphoria je těžká, sladká, výrazná, smyslná, orientální i kořeněná (granátové jablko, lotos, orchidej, magnolie, mahagonové dřevo) a určena ženám, které mají rády tyto těžké vůně.

3. Giorgio Armani – Code Woman

Tato jednoduchá, svůdná a okouzlující vůně evokuje stejnou eleganci jako šaty od Armaniho. Code se točí kolem pomerančového květu: zázraku přírody, esence ženskosti. V unikátní kompozici vyniká celá krása a magie pomerančového květu v objetí madagaskarské vanilky, zázvoru, jasmínu a medového nádechu.

4. Gucci – Flora By Gucci

Gucci představuje novou kolekci vůní Flora By Gucci. Flora by Gucci Gorgeous Gardenia je sladká, květinová vůně (hruška, gardenie).

5. Christian Dior – Addict

Christian Dior přináší omamnou orientální vůni Addict s květinovým základem. Je určená ženám, které se řídí svou vlastní intuicí a nepodléhají pevně daným pravidlům. Vůně je díky vzácné květině, jamajské „Královně noci“, která kvete jen několik hodin, považována za intenzivně svůdnou, až čarovnou a okouzlující. Vůni podtrhuje přítomnost mandarinkového listu a vanilky.

pet | 04. 12. 2014