Žabky

Dámské a pánské žabky a další boty na pláž, do sprchy nebo na pohodové letní procházky.

Vybrali jsme

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

1899 KčDo obchodu

Žabky flatville

Dámské žabky. Kombinace hladké usně, tkaniny a kvalitního lehkého syntetického materiálu. Kovová spona ve stříbrné barvě, kontrastní prošívání a brand logo vytlačené do kožené stélky. Velmi pohodlný a nápaditý artikl, který je díky svému barevnému zpracování lehce kombinovatelný. Stylový základ letních volnočasových outfitů. Účel použití obuvi: vycházková obuv.
Značka/výrobce: Gant.
Prodává: Gant.
1099 KčDo obchodu

Žabky lemonbeach

Dámské žabky. Svrchní, prošívaný materiál je tvořen odolným, avšak příjemně měkkým nylonovým vláknem. Vyšitý nápis brandu na nártu, plošně vytlačené Diamond G logo na vnitřní straně stélky. Kontrastní pruh v dokonale lehké podešvi efektně oživí celkové zpracování obuvi. Velmi pohodlný a praktický artikl, který neodmyslitelně patří k letnímu, volnočasovému stylingu.
Značka/výrobce: Gant.
Prodává: Gant.

Dámské žabky na platformě

Žádná jiná forma obuvi není v létě tak oblíbená, jako jsou žabky. Žabky jsou populární  jak u žen, tak u mužů, a v poslední době i u dětí (ačkoli zrovna u dětí, které ještě nemají vyvinutou nožní klenbu, bych polemizovala s vhodností této obuvi).

Tuto typickou letní obuv nosíme ke kraťasům, k šatům, k džínům, sukním, šortkám, minišatům i legínám. Bereme si je jak do města, tak i na pláž, na koupaliště, na procházky, na přeběhnutí do posilovny, na letní koncerty a festivaly, na zahradu i do práce. Žabky se až na pár výjimek prostě hodí k jakémukoli letnímu oblečení a na jakoukoli příležitost. I u žabek se přichází stále s nějakými inovacemi, nyní jsou u žen stále více populární žabky na platformě.

Co to jsou žabky

Nemyslím si, že existuje někdo, kdo by nevěděl, jak vypadají žabky. Žabky jsou celosvětově rozšířená, pohodlná, nazouvací obuv z gumy či pěny, která má přes nárt gumový či plastový pásek ve tvaru obráceného V. Na noze bota drží tím, že se pásek nasazuje mezi palec u nohy a ukazováček. Někomu tento pásek při chůzi mezi prsty vadí, jiný si ho nemůže vynachválit. Ať tak či tak, žabky jsou neopomenutelnou součástí letního botníku.

Žabky nemusí být pouze pohodlná obuv, ale mohou být i sexy

Mnoho lidí má v povědomí stále žabky spojené s tím, že jde o příjemnou plážovou obuv. Mnoho žen se nošení žabek vyhýbá už kvůli tomu, že jim tyto boty přijdou asexuální, nevzhledné či málo atraktivní. A protože to výrobci vědí, přistoupili k výrobě žabek na platformě. Boty tím získaly na atraktivitě, smyslnosti. Podtrhují ženskou stránku. Tím, že jsou boty na platformě, opticky prodlužují ženám nohy, ženy se v nich cítí lépe, jako by nosily boty na podpatku, a dobře se jim v nich chodí.

Žabky na platformě jsou ideální letní obuv pro ženy, které nerady chodí v botách na nízkém podpatku, a přesto chtějí mít na nohou pohodlnou otevřenou letní obuv.

aktualizovano 21. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico