YAYA

Módní značka YAYA.

Nizozemská značka YAYA byla založena v roce 1992 a je určena ženám. Modely podtrhují ženský půvab, smyslnost a přirozenost. Značka se inspiruje kulturami z celého světa, nejvíce exotickými zeměmi.

Outfit podle značky YAYA

Vesty YAYA

Vesta s kožíškem značky Yaya, to je kožíšek na podzim jako dělaný. Kožešinové módní vesty se pojí především se sezonou podzim nebo jaro. Nosí je především ženy (dívky, slečny a děti). Svou oblibu a své místo v módním oblečení si drží neustále přinejmenším už od dob pohádky o myším kožíšku.

Bundy YAYA

Bundy nizozemské značky YAYA mají moderní střih do pasu, takže skvěle vyniknou na tunice, delším svetru či šatech. Ženy v bundách YAYA vypadají šik, sexy a šmrncovně, protože střih bundiček YAYA dává vyniknout ženským proporcím a lichotí dámské postavě. Mladistvé bundy YAYA jsou vyrobeny z různých materiálů, nejčastěji se jedná o bavlnu a koženku, a barevně odráží aktuální trendy (pastelové barvy, vínová, bílá, ale i denim).

Topy YAYA

Topy nizozemské značky YAYA jsou vyrobeny z kombinace dvou materiálů - přední část je ze 100% bavlny, zadní část je ze 100% viskózy. Elegantní topy YAYA září pastelovými letními barvami (zelinkavá, růžová, tyrkysová, krémová, bílá apod.) a příjemně se nosí. A to i proto, že spodní část trička je na gumu, takže drží přesně tam, kde má, a neposouvá se nahoru nebo se při silnějším větru neodchlipuje od těla. Topy YAYA mají krátký i dlouhý rukáv, jsou provedeny v jedné barvě nebo se chlubí originálním potiskem.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
YAYA
YAYA

Štítky: