Tom Joule

Módní značka Tom Joule.

Britskou módní značku Tom Joule založil v roce 1989 stejnojmenný zakladatel. Ten ve svých outfitech vychází z britské módní tradice, kterou se snaží převést do současnosti, a obohatit tak své modely o moderní a inovativními trendy. Tom Joule klade velký důraz na kvalitu zpracování.

Outfit podle značky Tom Joule

Trička Tom Joule

Trička Tom Joule evokují starou dobrou britskou klasiku. Módní značka z Velké Británie Tom Joyle se nechává inspirovat tradičními prvky, které se snaží inovovat, něčím ozvláštnit a zkombinovat s moderními trendy. Vznikají tak povedené varianty stylových dámských a pánských triček, které se příjemně nosí a vypadají úchvatně. Oblíbená jsou např. dámská módní pola trička s nabíranými rukávy a ozdobným límečkem, pánská pola trička s dlouhým rukávem aj.

Svetry Tom Joule

Módní značka Tom Joule patří mezi přední britské značky, která se zaměřuje na rodinnou módu. Svetry Tom Joule rády nosí ženy, které milují rozverné motiv, a muži, jež preferují strohý anglický styl. Luxusní materiál svetrů s příměsí hedvábí a velbloudí srsti je velmi příjemný na nošení a střih, design a výrazné hravé obrázky a výšivky na svetrech zase potěší oko. Svetříky od výrobce Tom Joule si zakládají na každém detailu a velmi vysoké kvalitě zpracování.

Bundy Tom Joule

Anglická módní značka Tom Joule má ve své kolekci oblečení pánské i dámské bundy, které jsou doslova stvořené do podzimního počasí a na zimu. Trenčkot proti větru, nepromokavé bundy s kapucí do deště a prošívané bundičky do chladnějšího dne od začátku podzimu, přes celou zimu až do brzkého jara. Každá bunda od značky Tom Joule zkrátka nabízí vysokou britskou kvalitu a nevšední módní zážitek.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Tom Joule
Tom Joule

Štítky: