Santoro London

Módní značka Santoro London.

Londýnská značka Santoro London je známá tím, že se zaměřuje na dárkové předměty. Byla založena v roce 1983 manželi Santorovými, ale průlom zaznamenala až v roce 1994 revolučními interaktivními pohyblivými 3D pohlednicemi, nyní známými jako Swing Cards, které získaly spoustu ocenění. V roce 2010 přišli s kolekcí Gorjuss (motivy holčiček – Ruby, Fox, White Rabbit, Toadstools aj.), která sklidila velký úspěch a je žádaná po celém světě. Motivy jsou k dostání na taškách, kabelkách, penálech, doplňcích, dárkovém zboží, diářích a kalendářích, pohlednicích a papírenském zboží, obalech na notebooky, telefony, krytech na telefony a dalším zboží do domácnosti (hrníčky apod.).

Outfit podle značky Santoro London

Papírová závěsná dekorace butterfly basket daisy
Papírová závěsná dekorace butterfly basket daisy

Kabelky Santoro London

Kabelky Santoro London s nevšedními motivy panenek. Panenky (nebo holčičky) a drobná roztomilá zvířátka podobné vzory a motivy originálně zdobí tašky, ať už jde o kabelku, peněženku nebo třeba kosmetickou tašku. Jednotlivé kolekce se jmenují např. Ruby, Fox, White Rabbit a Toadstools. Velmi stylová záležitost! Ručně šité kousky od této svěží londýnské značky znamenají především to, že co kousek, to originál. Nemusíte mít tedy strach, že by někdo další měl úplně stejnou tašku, jakou máte vy.Pokud milujete netradiční a ryze originální módní kousky, určitě vás taška přes rameno nebo kabelka od značky Santoro London potěší. Oblíbená je řada módních doplňků Gorjuss, kterou představili v roce 2010 zakladatelé značky Santoro London Lucio a Meera Santorovi. Tato kolekce byla (a stále je) velmi oblíbená a slaví úspěch po celém světě.

Peněženky Santoro London

Peněženky a menší taštičky na drobné v nádherném designovém provedení od značky Santoro London. O vaše penízky se vám budou dobře starat roztomilé panenky Toadstools, Fox, Ruby, White Rabbit z kolekce Gorjuss.

Tašky Santoro London

Do kategorie tašek oblíbené londýnské značky Santoro London řadíme jednak tašky přes rameno, malé taštičky (které slouží jako malé peněženky) a také cestovní tašky na make-up. Jak je vidět, využití tašek Santoro London je mnohostranné. Všechny tašky mají roztomilé potisky malých holčiček, panenek, princezen nebo víl. Potisky, motivy a obrázky tašek Santoro London se nesou ve vintage duchu.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 17. 05. 2020
Santoro London
Santoro London

Štítky: