Rukavice

Dámské a pánské rukavice.

Vybrali jsme

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

1999 KčDo obchodu

Rukavice d1. leather gloves

Elegantní dámské kožené rukavice. Vytlačený nápis brandu zespodu na zápěstí. Povrch rukavic tvoří jemná, avšak odolná jehněčí kůže. Velmi hřejivá, hebká a prodyšná podšívka je tvořena luxusní kašmírovou vlnou. Stylový a zároveň nadčasový módní doplněk, který je vzhledem k dokonalému zpracování i materiálovému složení důkazem vytříbeného vkusu a unikatního stylu.
Značka/výrobce: Gant.
Prodává: Gant.
1799 KčDo obchodu

Rukavice d1. suede gloves

Elegantní dámské kožené rukavice z broušené kůže. Vkusné řasení a vytlačený nápis brandu na zápěstí. Povrch rukavic tvoří jemná, avšak odolná kozí useň. Velmi hřejivá, hebká a prodyšná podšívka je tvořena luxusní kašmírovou vlnou. Stylový a zároveň nadčasový módní doplněk, který je vzhledem k dokonalému zpracování i materiálovému složení důkazem vytříbeného vkusu a unikatního stylu.
Značka/výrobce: Gant.
Prodává: Gant.
1399 KčDo obchodu

Rukavice d1. knitted gloves

Dámské vlněné rukavice. Hladký úplet, žebrovaný ohrnutý lem s našitým brand logem. Jemná pletenina s vysokým podílem vlny je lehká, hřejivá a zároveň dokonale prodyšná. Rukavice jsou pohodlné, příjemně měkké a dokáží dobře zahřát v chladných dnech. Díky svojí barvě a střihu jsou universální a výborně se kombinují.
Značka/výrobce: Gant.
Prodává: Gant.
1399 KčDo obchodu

Rukavice d1. solid knit gloves

Dámské zimní pletené rukavice. Hladký úplet, variabilní lem na ohrnutí s žebrovaným detailem, tonálně vyšité Gant logo na zápěstí. Materiálové složení je příjemně měkké, hřejivé a komfortní při nošení. Příměs luxusního kašmírového vlákna dodává všestranně kombinovatelnému doplňku jemný odlesk a luxusní vzhled. Minimalistické, nadčasové zpracování dělá z rukavic nepostradatelnou součást zimních outifitů. Doporučujeme kombinovat s čepicí a šálou ze stejné kolekce.
Značka/výrobce: Gant.
Prodává: Gant.
1299 KčDo obchodu

Rukavice d2. neps knit mittens

Dámské zimní palcové rukavice. Hladký úplet je na zápěstí zakončen žebrovaným lemem, našitý kontrastní label. Materiálové složení tvoří jehněčí vlna, která je oproti klasické vlně, velmi příjemná na omak, měkká a jemná. Navíc vyniká svou dokonalou výhřevností, nepohlcuje pachy a je hydrofobní. Vlněná pletenina s různobarevnými nopky nápaditě oživí styling zimních volnočasových outfitů. Doporučujeme kombinovat s čepicí ze stejné kolekce.
Značka/výrobce: Gant.
Prodává: Gant.
1099 KčDo obchodu

Rukavice d1. rib knit gloves

Dámské zimní pletené rukavice. Hladký úplet, variabilní žebrovaný lem s našitým obrandovaným labelem. Materiálové složení je příjemně měkké, hřejivé a komfortní při nošení. Nadčasové provedení a minimalistický vzhled vybízí ke kreativnímu stylingu. V outfitu s městskou parkou a v kombinaci s čepicí ze stejné kolekce docílíte moderního a trendy looku.
Značka/výrobce: Gant.
Prodává: Gant.

Lyžařské rukavice

Pořádné rukavice na lyže, to je základ bezpečného lyžování.

aktualizovano 21. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico