Ruby Shoo

Módní značka Ruby Shoo.

Módní značka Ruby Shoo byla založena v roce 2010 v Londýně a orientuje se na dámskou obuv a módní doplňky. Kombinuje moderní prvky s vintage stylem, současné trendy se prolínají s minulými. Klade důraz na hravost, ztřeštěnost a detaily.

Outfit podle značky Ruby Shoo

Lodičky Ruby Shoo

Lodičky londýnské značky obuvi Ruby Shoo se nesou v duchu vintage stylu, a tomu odpovídá i jejich vzhled, který upoutá každého na první pohled. Ať se jedná o různě široké a vysoké podpatky, romantické zdobení bot (velké mašle na špičkách, květinové motivy) či pestrobarevné a puntíkované vzory. Lodičky Ruby Shoo vypadají dobře jak k šatům, tak džínám a ocení je ženy, které milují originální obuv na vysokém podpatku.

Psaníčka Ruby Shoo

Psaníčka Ruby Shoo se nesou v duchu anglického vintage stylu, stejně jako všechny módní doplňky (boty, kabelky aj.) této londýnské značky. Dalším typickým rysem značky Ruby Shoo je, že klade důraz na pevné, odolné a kvalitní materiály, z nichž jsou kabelky Ruby Shoo vyrobeny. Materiály použité na výrobu dámských módních doplňků se různí. Převažují syntetické materiály, ale najdeme zde i textilní psaníčka, semišové kabelky, sametová psaníčka apod. Psaníčka Ruby Shoo jsou vzhledově snadno rozpoznatelná, poznáme je podle mašličky či růžičky, která tvoří dominantní prvek kabelek Ruby Shoo.

Boty Ruby Shoo

Boty Ruby Shoo jsou designově vymazlené střevíčky, lodičky či kozačky, které uchvátí každou ženu či dívku. Boty Ruby Shoo jsou vyrobeny z rozličných materiálů, nejčastěji to jsou syntetické materiály a kůže. Výjimkou nejsou ani textilní prvky. Angličtí návrháři značky Ruby Shoo kladou důraz na detail a mají smysl pro pořádně vysoký podpatek.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Ruby Shoo
Ruby Shoo

Štítky: