Pikolinos

Módní značka Pikolinos.

Pikolinos je značka obuvi s dlouholetou tradicí, která vznikla v roce 1984 ve Španělsku. Obuv značky Pikolinos patří k stále vyhledávaným a žádaným produktům nejen pro kvalitní a ruční zpracování každého páru bot, ale také pro firemní politiku značky, která pomáhá potřebným.

Outfit podle značky Pikolinos

Boty Pikolinos

Ať už si vyberete od španělské značky obuvi Pikolinos elegantní polobotky, luxusní kozačky, stylové lodičky nebo originální kotníkové botky, rozhodně neprohloupíte. Boty Pikolinos jsou vyrobeny z pravé kůže, a tak jak značka Pikolinos dbá na kvalitu materiálu, potrpí si i na kvalitní zpracování svých bot. Boty jsou navíc zpracovávány ručně, takže nikdo si nemůže koupit úplně stejný kousek, každý pár bot je unikátní a jedinečný. Kromě kvalitního materiálu a výroby se Pikolinos může pochlubit ještě třetím pozitivem, a to je neobvyklý design bot, který se nechává inspirovat současnými trendy a přidává k nim své originální detaily. Boty Pikolinos působí neotřele, svěže, a přesto tradičně a exkluzivně.

Polobotky Pikolinos

Polobotky španělské značky obuvi Pikolinos v sobě spojují originální a netradiční design a mnohaletou tradici, díky které jsou dámské polobotky Pikolinos vyhledávaným módním artiklem. Polobotky Pikolinos jsou vyrobeny z pravé kůže a jejich typickými rysy jsou hravost a smysl pro detail. Boty Pikolinos mají buď výrazné barvy (např. metalická, červená aj.), nebo jsou zdobeny moderními prvky (perforace, lesklé části).

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 08. 06. 2020
Pikolinos
Pikolinos

Štítky: