Novesta

Módní značka Novesta.

Novesta je slovenská značka holínek a tenisek, které vyrábí již od roku 1932. Novesta hledá inspiraci nejen v minulosti, ale sleduje i nejmodernější módní trendy. Stará dobrá klasika - gumáky a kecky, to jsou novesty.

Outfit podle značky Novesta

Tenisky Novesta

Tenisky Novesta neboli legendární novesty mají více než 80letou historii, a to už je co říct. Vyrábí je slovenská značka Novesta, která hledá inspiraci jak v tradičních postupech, tak v inovativních a moderních trendech. To vše se odráží i v designu kecek Novesta. Tenisky, které jsou určeny buď pro pány, nebo pro dámy, či se chlubí označením unisex (tedy pro obě pohlaví bez rozlišení, určující je pouze velikost nohy), jsou vyhledávány právě těmi, kteří vyznávají kvalitní ležérní obuv založenou na moderních prvcích.

Holínky Novesta

Nastává období dešťů ...znají to nejen v oblastech monzunových pralesů, ale také na Slovensku – a umí se do deštivého nečasu i správně obout. Slovenská společnost Novesta je tradičním výrobcem gumové obuvi a tenisek. Holínky Novesta jsou nejen naprosto funkční a splňují vše, co od obuvi do deště lze očekávat, navíc přidávají zajímavý vhled a drobné dekorační prvky na botě, které dodávají patřičný šmrnc, takže ani v dešti v ulicích města, ani v bouřce na poli nebo rozblácené polňačce, a možná dokonce ani při záplavách nebudete v holinách Novesta vypadat nemoderně jako kdosi „z pralesa“. Pro ženy i muže gumáky Novesta a pro děti gumáčky od téže značky.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Novesta
Novesta

Štítky: