Moony Mood

Módní značka Moony Mood.

Moony Mood je značka elegentních dámských bot a stylových kabelek, která pochází ze země módy, z Francie. Obuv Moony Mood je vyrobena z kvalitních materiálů (většinou z kůže), je nadčasová, vkusná a spojuje v sobě moderní prvky s francouzskou elegancí.

Outfit podle značky Moony Mood

Lodičky Moony Mood

Elegantní lodičky francouzské značky obuvi Moony Mood se vyznačují stylovým designem, které ocení všechny ženy, které touží dodat svému formálnímu outfitu šmrncovní nádech. Boty Moony Mood jsou vyrobeny ze syntetiky, mají vysoký podpatek a elegantní vzezření. Vybrat si lze z mnoha tvarů (úzká špička, kulatá špička, pásek přes nárt aj.) a z barev převažují bílá, černá a krémová.

Sandály Moony Mood

Sandály Moony Mood do Česka přinášejí francouzský vkus, styl a eleganci. Otevřené střevíčky Moony Mood jsou vyrobeny z různých materiálů (semiš, koženka, syntetika, textil aj.), příjemně se nosí a jsou cenově dostupné. Ženy si mohou vybrat z nízkých sandálů Moony Mood, z bot na vysokých podpatcích i z obuvi na klínku. Záleží pouze na nich, čemu dávají přednost a v čem se cítí dobře.

Žabky Moony Mood

Dámské žabky Moony Mood ženy naprosto odzbrojily svou elegancí a smyslností, která má kořeny ve Francii. Žabky Moony Mood jsou nazouvací letní boty, jejichž výhoda není jen kvalitní materiál a zpracování, ale také pohodlné nošení, snadné nazouvání a také smysl pro detail. Boty Moony Mood jsou ozdobeny mašlemi, textilními květinami, korálky či flitry tak, aby zaujaly každou ženu, která se ráda parádí.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Moony Mood
Moony Mood

Štítky: