Mel

Módní značka Mel.

Mel je brazilská podznačka značky Melissa, která vyrábí dámskou obuv. Mel kráčí v Melissiných šlépějích a je i také tak oblíbená a úspěšná. Plastové boty Mel jsou vyrobeny z ekologicky šetrného materiálu Melflex, který zaručuje, že boty se budou příjemně nosit, budou lehké, voděodolné, recyklovatelné a voňavé.

Outfit podle značky Mel

Baleríny Mel

Baleríny na jaro a léto brazilské značky Mel slaví úspěchy po celém světě. Aby taky ne, když je značka Mel na trhu již od roku 1971. Balerínky Mel jsou vyrobeny z gumy, přesněji z antialergického, voděodolného a recyklovatelného plastu Melflex, mají nevšední design a po rozbalení z krabice vám provoní celý byt. Ovocná vůně bot se postupně uvolňuje, takže boty voní stále.

Žabky Mel

Žabky brazilské značky obuvi Mel jsou vyrobeny z voděodolného a recyklovaného materiálu - z plastu Melflex, který je kromě vyjmenovaných vlastností také lehký, odolný, dobře ošetřovatelný a hypoalergenní. Elegantní žabky Mel jsou napuštěny ovocnou vůní, která se postupně uvolňuje (jahody, maliny, citrusy aj.). Letní boty Mel se příjemně nosí, nohy vám příjemně osvěží a navíc vypadají stylově.

Lodičky Mel

Lodičky brazilské značky obuvi Mel mají oproti jiným lodičkám tu zvláštnost, že jsou vyrobeny z gumy, resp. recyklovaného materiálu Melflex, který je opatřen ovocnou vůní. Lodičky Mel jsou velmi praktické, snadno ošetřovatelné, voděodolné a hypoalergenní. Brazilská značka Mel si potrpí na detaily, takže boty Mel jsou vybaveny různými ozdobami - mašlemi, pásky, kamínky apod. Co víc si přát - boty, které mají vytuněný design a které navíc krásné voní po ovoci.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Mel
Mel

Štítky: