Marco Tozzi

Módní značka Marco Tozzi.

Německá značka Marco Tozzi vyrábí boty a módní doplňky z kůže (kabelky). Dominantou značky Marco Tozzi je dámská obuv. Většina dámských bot Marco Tozzi je opatřena technologií Antishokk, která snižuje zátěž, jež je při chůzi vyvíjena na patu, až o 50 %. Boty Marco Tozzi si proto oblíbily hlavně ženy, které mají rády obuv s vyššími podpatky a nebo musí denně hodně chodit a chtějí se při chůzi cítit pohodlně a zároveň vypadat elegantně.

Outfit podle značky Marco Tozzi

Lodičky Marco Tozzi

Německá značka dámské obuvi Marco Tozzi ví, jak je pro ženy životně důležité chodit v lodičkách na vysokých podpatcích. A protože si je značka Marco Tozzi vědoma toho, že v obuvi na vyšších podpatcích se ne vždy snadno chodí, navrhla u svých bot technologii Antishokk, která snižuje zátěž, jež je při chůzi vyvíjena na patu, až o 50 %. Proto lodičky Marco Tozzi ocení ženy, které chtějí vypadat elegantně a přitom se cítit pohodlně.

Baleríny Marco Tozzi

Baleríny německé značkové obuvi Marco Tozzi nabízejí ženám možnost vybrat si boty podle jejich představ. Značka Marco Tozzi si je totiž vědoma, že každá žena dává přednost něčemu jinému. Jedna vyznává sportovní styl a od balerínek požaduje vzhled ve sportovním duchu, druhá miluje městskou módu, a tak chce nosit elegantní obuv, jiná upřednostňuje romantickou a něžnou módu. Balerínky Marco Tozzi jsou navíc vyrobeny z textilu v kombinaci se syntetickými materiály, a proto se dobře udržují čisté, jsou odolné, lehké a příjemně se nosí.

Sandály Marco Tozzi

Dámské sandály německé značky obuvi Marco Tozzi mají tu výhodu, že kromě moderního designu se mohou pochlubit i technologií Antishokk, která při chůzi tlumí náraz chodidla, a tím nohy výrazně šetří. Letní obuv Marco Tozzi je vyrobena buď ze syntetických materiálů, či je kombinována kůže se syntetikou nebo textil se syntetikou. Boty jsou určeny pro ženy všech věkových kategorií a každá si ze sandálů Marco Tozzi vybere botky podle svých představ.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Marco Tozzi
Marco Tozzi

Štítky: