MAKU

Módní značka MAKU.

Značka MAKU je výrobce několika kolekcí kabelek, peněženek a dalších módních doplňků, u kterých se uplatní jako materiál kůže. Značka MAKU spolupracuje především s mladými designery z Barcelony, což je projevuje na stylu kabelek, které nabízejí neotřelý a mladistvý vzhled, který čerpá z inspirace přírodních materiálů. MAKU sídlí ve Španělsku a své zboží vyváží do celého světa.

Outfit podle značky MAKU

Kabelky MAKU

Kabelky španělské značky MAKU se vyrábějí v několika kolekcích. Kolekce kabelek s názvem Borne nebo Rambla nabízí stylové prostorné jednobarevné nákupní tašky ze syntetické kůže spolu s koženými peněženkami ve stejném designovém provedení. Větší kabelky najdete i v dalších kolekcích kabelek od MAKU, např. v kolekci Spring nebo Butterfly, které již svým názvem prozrazují, že zde se nešetřilo pestrými barvami a motivy, tyto kabelky si můžete vzít s sebou třeba na pláž. Vedle těchto větších plážových tašek se v obdobném vzhledu vyrábějí i menší kabelky a kosmetické taštičky.

Peněženky MAKU

Peněženky MAKU jsou větší, prostorné peněženky, které mají tu výhodu, že mají mnoho kapsiček na kreditní karty, řidičský průkaz, kartičky pojištěnce apod. a že se do ní vejde občanský průkaz. Přihrádka na papírové bankovky a kapsa na mince jsou samozřejmostí. Sytě barevné peněženky (černá, tyrkysová, červená, hnědá) jsou vyrobeny ze syntetických materiálů, které jsou odolné proti odření a poškrábání.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
MAKU
MAKU

Štítky: