Made in Italia

Módní značka Made in Italia.

Italská značka Made in Italia se zaměřuje na výrobky z kůže. Specializuje se především na módní doplňky. Nejvýznamnější část produkce tvoří značkové kabelky a dámská obuv.

Outfit podle značky Made in Italia

Lodičky Made in Italia

Pod označením lodičky italské módní značky Made in Italia se ukrývají elegantní dámské boty na vysokém podpatku. Designéři Made in Italia si pohrávají s materiály a kombinují je dohromady. Nejčastějšími materiály, z kterých jsou lodičky Made in Italia vyráběny, jsou textil (zejména semiš) a kůže.

Kabelky Made in Italia

Dámské kabelky značky Made in Italia si u nás v posledních letech získávají stále větší oblibu. Je to proto, že jde o kvalitní, cenově relativně dostupné kabelky s kultivovaným, ale nijak nudným vzhledem a s dobrou užitnou hodnotou. Značka Made in Italia je známá používáním kvalitních materiálů. Kabelky z kůže jsou opravdu ušity z kůže, což bohužel u jiných výrobců ne vždy platí. Kvalitní materiál se příznivě projevuje na vlastnostech kabelek, kabelky jsou pevné, drží tvar a jsou odolné proti ošoupání. Velmi důležitý je také design kabelky, protože vzhled bývá nejčastěji tím rozhodujícím faktorem, který rozhoduje o koupi věci, jež podléhá módním trendům. Kabelky Made in Italia zaujmou svým decentním, konzervativním, a přesto velmi líbivým vzhledem, kterému doslova vdechují život krásné pastelové barvy. Moc povedená kombinace decentní elegance a výrazných barev, která lehce přenáší tyto kabelky přes proměnlivé vlny módních trendů. Proto většina kabelek z produkce Made in Italia vydrží mnohem déle než jen jednu sezonu a rychle se neokouká. Pokud ale dáváte v módě přednost extravaganci, Made in Italia nejspíše nebude značka pro vás.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 08. 06. 2020
Made in Italia
Made in Italia

Štítky: