LYDC

Módní značka LYDC.

Značka LYDC

Outfit podle značky LYDC

O značce LYDC

Kabelky, psaníčka a peněženky LYDC

Spojení kabelka z Londýna možná nezní tak dobře jako spojení kabelka z Paříže, přesto však i kabelky z Velké Británie mohou vypadat přinejmenším stejně působivě jako ty od módních návrhářů z Francie. Důkazem mají být kabelky londýnské značky LYDC.

V tomto článku si představíme tašky, kabelky, malé taštičky (psaníčka) a peněženky značky LYDC.

Pod značkou LYDC jsou sdruženi mladí módní návrháři a designeři z Londýna. Že se na návrzích jednotlivých kabelek podílí převážně „mladá krev“, je na první pohled patrné. Styl a design kabelek na své tvůrce prozrazuje, že se rozhodně nebojí a ani nevyhýbají experimentu, přesto však se nedopouštějí manýristické extravagantní exhibice – kabelky LYDC zůstávají především funkční záležitosti, jsou módními doplňky, u nichž se nezapomíná na praktickou stránku věci.

Nekonzervativní přístup k návrhu kabelek a peněženek LYDC se projevuje také ve volbě materiálu. Převážně jsou použity syntetické materiály a je velmi příjemné zjištění, že se tyto kabelky nesnaží imitovat kůži, ale naopak to, že kožené nejsou, ale že jsou ze syntetické kůže, přiznávají.

Nespoutanost mladých módních návrhářů z Londýna má ovšem i svou odvrácenou stranu, která se projevuje v ne zcela zřejmé vyhraněnosti stylu. Kabelky z kolekce značky LYDC jsou zařazeny do několika linií, ty ovšem podle mnohých recenzí odborníků na módu spolu příliš nekorespondují a kolekce kabelek LYDC jako celek tak neposiluje vyznění značky LYDC, ale naopak ji znejasňuje a tříští do několika stylových rovin. Zde více než jinde platí úsloví každý pes jiná ves.

Naštěstí my ženy se pro koupi konkrétní kabelky rozhodujeme především podle ní samé, tedy podle onoho jednoho konkrétního kusu, a ne podle značky nebo kolekce, takže nářky módních specialistů k nám příliš nedolehnou.

A je to dobře, protože kabelky značky LYDC jsou (přinejmenším jako jednotlivé kusy) jednoznačně krásné. A podle zkušeností i praktické, dobře zpracované a kvalitní.

Kabelky LYDC

Kabelky LYDC jsou velmi oblíbené pro svou vysokou kvalitu zpracování, módní vzhled, příznivou cenu a díky dobrému jménu této londýnské značky (zkratka LYDC znamená London Young Design Connection, víz níže v textu o značce LYDC). Sortiment kabelek LYDC zahrnuje různé tašky od jednoduchých malých elegantních kabelek přes rameno až po větší business kabelky, do kterých se vejde i notebook. Ačkoliv návrháři kabelek značky LYDC nejsou co se týče barevné palety rozhodně žádné šedé myšky, ale naopak nabízejí pestrobarevné kabelky (i v pastelových barvách), velké oblibě se pravidelně těší černá obdélníková kabelka LYDC s různými stříbrnými a kovovými sponami, kováním, cvočky a doplňky, která je ve známém českém eshopu s módou Zoot vůbec nejprodávanější kabelkou. Jako materiál se nejčastěji na kabelky LYDC používá syntetická kůže, polyuretan, kov.

Peněženky LYDC

Peněženky londýnské značky LYDC mají moderní, neotřelý, originální a poutavý design. Není divu, když módní ikona LYDC razí heslo: Jsme hnutí moderního londýnského designu (jméno firmy je zkratka utvořená z počátečních písmen hesla – London Young Design Connection). Peněženky mají různou velikost, od těch nejmenších přes středně veliké až po ty největší, které mohou nahradit funkci psaníček. Dominují pestré syté barvy, něžné a romantické barvy, ale výjimkou nejsou ani barvy v přírodních tónech. Peněženky jsou vyrobeny ze syntetiky.

Psaníčka LYDC

Lakovaná psaníčka londýnské značky módních doplňků LYDC mají jedinečný design nejen díky lakovanému povrchu, ale také díky plastickým vzorům, které na kabelkách najdeme. Malé kabelky LYDC nejsou hladké, ale na jejich povrchu vystupují malé pyramidky, kužely, kuličky nebo třeba zvířecí vzory (hadí vzor aj.). Psaníčka LYDC jsou provedena jak v klasických barvách (černá, šedá...), tak v netradičním zbarvení – duhová psaníčka, růžová psaníčka, fialová třpytivá psaníčka apod. Kabelky do ruky jsou opatřeny řetízkem, aby se daly nosit i přes rameno.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 20. 03. 2020
LYDC
LYDC

Štítky: