Lorin

Módní značka Lorin. Výrobce plavek, doplňků a oblečení.

Lorin je značka dámských plavek. V sortiment plavek Lorin se zaměřuje zejména na dvoudílné plavky, tedy na plavky určené k rekreačnímu vyžití. K rekreaci a dovolené neodmyslitelně patří krásné zážitky a příjemné chvíle, proto jsou také plavky Lorin navrhovány se zřetelem právě na tyto dvě okolnosti. Plavky Lorin mají být krásné a příjemné na nošení. Podle názorů mnoha žen se značce Lorin toto předsevzetí daří naplňovat.

Plavky Lorin

Dámské plavky Lorin jsou vyráběny ve všech velikostech, protože značka Lorin počítá s tím, že plavky chtějí nosit jak ultra štíhlé ženy a dívky, tak také korpulentní dámy, či ženy, které byly obdařeny větším poprsím. Lorin se snaží uspokojit přání všech žen, a proto vychází ženám vstříc jak velikostí, tak také střihem či tvarem plavkové podprsenky - push-up podprsenky, podprsenky bez kostic, sportovní podprsenky, plavky se zavazováním za krkem, bez ramínek apod. Také kalhotky od plavek mají různou délku, vykrojení a střih, vybrat si je možné z bokových kalhotek, áčkových kalhotek, tang, string, ale i boxerek. Navíc plavky Lorin jdou ruku v ruce s nejmodernějšími trendy.

Pod značkou Lorin se prodávají plavky, které osloví jak moderní ženy, tak dívky. V nabídce plavek značky Lorin na rok 2013 nechybí moderní trendy dvojdílné plavky i retro plavky s vyššími kalhotkami, bikiny, elegantní dvoudílné plavky klasického střihu... a řada dalších stylových plavek, které se hodí na pláž k moři i k českému rybníku.

V nabídce plavek značky Lorin převládají syté barvy, které hezky zvýrazní čokoládově opálené ženské tělo. Nechybí ale ani elegantní černé plavky nebo plavky v tělových odstínech. Časté jsou květinové vzory, které jsou pro letošní letní sezonu tak příznačné.

Podprsenky plavek mívají vázání na zádech i na šíji a běžné jsou vyjímatelné zpevňující vycpávky, které svůdně zdůrazní a krásně vytvarují poprsí. Nechybí plavky, které mají vyztužené košíčky s kosticemi, ale vybírat můžete i s plavek bez kostic. I když většina dvoudílných plavek Lorin výztuž pro lepší držení prsou má.

Hodnocení

Plavky značky Lorin patří mezi kvalitnější a cenově dostupné plavky pro volný čas. Plavky se vyrábějí v Polsku, kde mají s výrobou spodního prádla a plavek velké a dlouholeté zkušenosti. Používají kvalitní stálobarevné materiály a ani po stránce střihu a designu plavek nijak nezaostávají. Proto se plavky Lorin úspěšně vyvážejí do celé Evropy.

Stylamo | 05. 05. 2014, aktualizováno: 01. 09. 2020
Lorin
Lorin

Štítky: