Lorin

Módní značka Lorin. Výrobce plavek, doplňků a oblečení.

Lorin je značka dámských plavek. V sortiment plavek Lorin se zaměřuje zejména na dvoudílné plavky, tedy na plavky určené k rekreačnímu vyžití. K rekreaci a dovolené neodmyslitelně patří krásné zážitky a příjemné chvíle, proto jsou také plavky Lorin navrhovány se zřetelem právě na tyto dvě okolnosti. Plavky Lorin mají být krásné a příjemné na nošení. Podle názorů mnoha žen se značce Lorin toto předsevzetí daří naplňovat.

Legíny

Dámské sportovní legíny Training
Dámské sportovní legíny Training

Plavky

Pánské plavky valerio orange
Pánské plavky valerio orange

Plavky Lorin

Dámské plavky Lorin jsou vyráběny ve všech velikostech, protože značka Lorin počítá s tím, že plavky chtějí nosit jak ultra štíhlé ženy a dívky, tak také korpulentní dámy, či ženy, které byly obdařeny větším poprsím. Lorin se snaží uspokojit přání všech žen, a proto vychází ženám vstříc jak velikostí, tak také střihem či tvarem plavkové podprsenky - push-up podprsenky, podprsenky bez kostic, sportovní podprsenky, plavky se zavazováním za krkem, bez ramínek apod. Také kalhotky od plavek mají různou délku, vykrojení a střih, vybrat si je možné z bokových kalhotek, áčkových kalhotek, tang, string, ale i boxerek. Navíc plavky Lorin jdou ruku v ruce s nejmodernějšími trendy.

Pod značkou Lorin se prodávají plavky, které osloví jak moderní ženy, tak dívky. V nabídce plavek značky Lorin na rok 2013 nechybí moderní trendy dvojdílné plavky i retro plavky s vyššími kalhotkami, bikiny, elegantní dvoudílné plavky klasického střihu... a řada dalších stylových plavek, které se hodí na pláž k moři i k českému rybníku.

V nabídce plavek značky Lorin převládají syté barvy, které hezky zvýrazní čokoládově opálené ženské tělo. Nechybí ale ani elegantní černé plavky nebo plavky v tělových odstínech. Časté jsou květinové vzory, které jsou pro letošní letní sezonu tak příznačné.

Podprsenky plavek mívají vázání na zádech i na šíji a běžné jsou vyjímatelné zpevňující vycpávky, které svůdně zdůrazní a krásně vytvarují poprsí. Nechybí plavky, které mají vyztužené košíčky s kosticemi, ale vybírat můžete i s plavek bez kostic. I když většina dvoudílných plavek Lorin výztuž pro lepší držení prsou má.

Hodnocení

Plavky značky Lorin patří mezi kvalitnější a cenově dostupné plavky pro volný čas. Plavky se vyrábějí v Polsku, kde mají s výrobou spodního prádla a plavek velké a dlouholeté zkušenosti. Používají kvalitní stálobarevné materiály a ani po stránce střihu a designu plavek nijak nezaostávají. Proto se plavky Lorin úspěšně vyvážejí do celé Evropy.

Stylamo | 05. 05. 2014, aktualizováno: 20. 03. 2020
Lorin
Lorin

Štítky: