Lavand

Módní značka Lavand.

Španělská firma Lavand založila vlastní módní značku v roce 2008, od té doby obléká moderní, sebevědomé a charismatické ženy.

Outfit podle značky Lavand

Šaty Lavand

Šaty módní značky Lavand, která pochází ze Španělska, jsou určeny všem temperamentním a sebevědomým ženám. Návrháři značky Lavand se inspirují mnoha styly a divokým a slunným Španělskem. Lavand přichází s pestrou nabídkou krásných šatů na různé příležitosti. Najdeme zde vzorované šaty, pletené šaty, potištěné šaty, šaty s ornamenty, pruhované šaty, retrošaty, šaty ve vintage stylu aj. Nejčastějším materiálem, z kterého jsou šaty ušity, je viskóza, ale jsou použité i další materiály, jako např. bavlna, polyamid nebo elastan.

Kabáty Lavand

Kabáty španělské módní značky Lavand vsází na ležérní eleganci, takže kabáty Lavand můžete nosit jak ke kalhotovému kostýmku či úzké sukni, tak k džínům a sportovním outfitům a stále budete vypadat senzačně. Značka Lavand prostě ví, co se momentálně nosí, a proto do svých materiálů, z kterých jsou kabáty Lavand ušity, zahrnula jak vlnu, tak umělé vlákno nebo třeba umělou kožešinu.Kabáty Lavand se zapínají buď na zip, nebo na knoflíky, jsou s kapucemi i bez nich, lemovány jsou například širokými límci nebo naopak volí jednoduché střihy, některé kabátky Lavand zvýrazní štíhlou postavu, jiné svrchníky Lavand zakryjí ženské nedostatky. Tak či tak kabátům Lavand nelze upřít jistou dávku originality a nápaditosti, ale co je hlavní, je jejich praktická stránka, v chladných podzimních a zimních dnech nás zaručeně dobře zahřejí.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 20. 03. 2020
Lavand
Lavand

Štítky: