Lacoste

Módní značka Lacoste.

Francouzská módní značka Lacoste známá po celém světě. Vznikla v roce 1933 a ve znaku má zeleného krokodýla s otevřenou tlamou. Soustředí se na propracovanost detailů a kvalitu materiálu. René Lacoste (bývalý francouzský tenista, který dokonce vyhrál Davis Cup) firmu založil spolu s výrobcem pleteného zboží André Gilierem. Postupem času vytvořili revoluci ve sportovním oblečení. Nejznámější jsou trička Polo – polokošile či trička s límečkem (přechod mezi košilí a tričkem), která se hodí nejen na sport, ale také na letní dovolenou a neformální společenské akce. V současné době značka nabízí kromě sportovního oblečení také obuv – tenisky (původně plátěná obuv při hře tenis), parfémy, brýle, hodinky, kabelky a jiné doplňky.

Outfit podle značky Lacoste

Trenýrky

Boxerky 2 ks zelená bílá
Boxerky 2 ks zelená bílá

Trička

Sada dvou pánských černých basic triček
Sada dvou pánských černých basic triček

Ostatní

Slipy 2 ks bílá
Slipy 2 ks bílá

Tenisky Lacoste

Jaké jsou nejlepší tenisky? Nejskvělejší boty, které byly původně stvořeny pro hraní tenisu? Přece ty od opravdového a zkušeného tenisty! Francouz René Lacoste se může pyšnit vítězstvím v Davis Cupu a jeho značka Lacoste velmi kvalitními teniskami, které si získaly uznání nejen mezi milovníky bílého sportu, golfu a dalšími sportovci, ale hlavně mezi všemi, kteří preferují kvalitní a stylovou obuv. Luxusní tenisky Lacoste jsou stejně jako polo trička Lacoste a další oblečení od této značky určené pro náročné, kteří nedělají kompromisy. A co myslíte, je v logu značky Lacoste krokodýl nebo aligátor? (Je to krokodýl, podle přezdívky Reného Lacosty.)

Šaty Lacoste

Když se řekne Lacoste, většině lidí automaticky naskočí polo triko, tenis a golf. Módní značka Lacoste se ale samozřejmě neomezuje pouze na takto úzký sortiment, naopak překvapuje svou šíří, přičemž si zachovává svůj osobitý styl. Důkazem toho jsou například právě dámské šaty Lacoste. Stylová elegance nejen pro horních deset tisíc a fanoušky golfu. Ženy mohou zaujmout jednobarevné rovné šaty s pleteniny, stejně tak jako volné modely nebo kratší sportovní šaty. A aby značka Lacoste svému jménu nezůstala nic dlužná, koupit si můžete také typ polo šaty Lacoste s charakteristickým límečkem.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 20. 03. 2020
Lacoste
Lacoste

Štítky: