Kling

Módní značka Kling.

Kling je španělská dámská módní značka, která je známá svými retro kousky. Designéři značky Kling se inspirují šedesátými léty a navrhují oblečení pro ženy, které se cítí rády žensky, hravě a romanticky.

Outfit podle značky Kling

Šaty Kling

Retro šaty španělské módní značky Kling se inspirují šedesátými lety, a tomu přizpůsobují i střihy, vzory, detaily a délku šatů. Proto zde najdeme šaty v délce nad kolena, pouzdrové šaty, šaty se skládanou nebo áčkovou sukní, šaty s tříčtvrtečními rukávy, šaty s límečkem, kostkované šaty, kárované šaty aj. Kromě ryze holčičkovských a romantických kousků se zde objevují také minimalistické či elegantní šaty.

Kabáty Kling

Že kabáty nemusí být provedeny jen v klasických barvách, dokazují právě kabáty španělské módní značky Kling. Značka Kling se nebojí experimentovat s barvami, a tak nabízí např. béžový trenčkot Kling s růžovými manžetami, kabáty v pastelových barvách (růžová, mentolová), dlouhé kabáty s růžovými rukávy aj. Výjimkou nejsou ani vyhledávané a módní barvy jako petrolejová, nebo například kabátky se zvířecími vzory (leopardí trenčkot Kling apod.).Kabáty Kling jsou ušity z materiálů příjemných na dotek (převažuje bavlna a polyester) a chlubí se velkým množstvím střihů – klasické střihy, áčkové střihy, oversized střihy. Ačkoli je třeba přiznat, že kabátům Kling dominují střihy áčkové a od pasu se rozšiřující vzhledem k tomu, že značka Kling se inspiruje 60. lety.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 08. 06. 2020
Kling
Kling

Štítky: