Kickers

Módní značka Kickers.

Kickers je francouzská značka obuvi pro muže, ženy i děti. Byla založena v roce 1970 a inspirovala se módou hippies. Dnes vyrábí tenisky, baleríny, sandále, kozačky, kotníkové botičky a polobotky.

Outfit podle značky Kickers

Sandály Kickers

Sandály francouzské značky obuvi Kickers mají spoustu společných rysů. Tím prvním jsou řemínky a pásky. Ty jsou vedeny buď kolem kotníku, nebo přes nárt, či se z nich skládá celá bota. Druhým typickým znakem pro sandálky Kickers je materiál, z kterého jsou boty vyrobeny. Jedná se o kůži kombinovanou s gumovou podrážkou, která odlehčí náraz při došlápnutí. Třetím charakteristickým rysem je barevné provedení sandálů Kickers. Barvy, které jsou použité, jsou syté a pestré, aby zdůrazňovaly období léta a aby obuv barevně ladila s outfitem (najdeme zde modrou, tyrkysovou, purpurovou, červenou).

Baleríny Kickers

Francouzská značka obuvi Kickers, která má více jak 40letou tradici, vyrábí boty z toho nejluxusnějšího materiálu - z kůže. Nejinak tomu je i u balerín Kickers. Kůži najdeme jednak na svršku boty, tak také na vnitřní stélce. Právem jsou baleríny Kickers považovány za známku luxusu a elegance. Baleríny jsou určeny jak ženám, tak malým slečnám. Z barev převažují klasická černá, přírodní i pastelové odstíny.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 20. 03. 2020
Kickers
Kickers

Štítky: