Kalhotky

Každá je nosíme (pokud zrovna nejsme na ostro). Každý den si je oblékáme. Rády si je kupujeme. Pohodlné, krásné a elegantní dámské spodní prádlo.

Fitness kalhotky s prášková
Fitness kalhotky s prášková

Muži nás v nich rádi vidí a někteří pánové s nimi prý tajně dělají něco, co se stydím i jen napsat. Ne, nejsou to boty, je to spodní prádlo. Jsou to kalhotky.

Znáte všechny druhy kalhotek?

Připravila jsem malý přehled typů kalhotek. Nepochybuji o tom, že my ženy všechny ty druhy kalhotek dobře známe, ale co naši milí muži, manželé a milenci? Ti by mohli tápat. Co kdyby nás třeba chtěli překvapit hezkým kouskem spodního prádla a nevěděli by, co mají vlastně koupit. Jak se těm konkrétním kalhotkám „odborně“ říká. Pro některé pány může být rozhovor se slečnou prodavačkou v oddělení spodního prádla traumatizující. V takové šlamastice je přeci nemůžeme nechat (a připravit se o krásný dárek v podobě kalhotek). Pokud tedy někdy na svém partnerovi poznáte náznak nejistoty při pojmenování typů kalhotek, odkažte ho na tento článek a doporučte samostudium. A třeba vás pak příjemně překvapí zmiňovaným dárkem.

Klasické kalhotky

Klasické kalhotky – látka zakrývající předek i pozadí, tzv. „bombarďáky“, v nichž se cítíte pohodlně. A pozor: v kterých kalhotkách klasického střihu už dnes nemusíte vypadat ani nepřitažlivě a asexuálně. Nabídka je široká a odráží módní trendy.

Bikiny

Bikiny – popředí i pozadí zakrývá menší množství látky než u klasických kalhotek, jsou docela pohodlné. K bikinám neodmyslitelně patří i horní díl, tedy typická podprsenka.

Statement 1981 kalhotky šedá
Statement 1981 kalhotky šedá

Brazilky

Brazilky – kompromis mezi klasickými kalhotkami a tangy, jsou velmi pohodlné.

Kalhotky Donna brazilky
Kalhotky Donna brazilky

Boyleg

Boyleg, panty, šortkové kalhotky či také dámské boxerky – kalhotky s nohavičkou, které se vyznačují svou pohodlností.

Tanga

Tanga – zepředu jako normální klasické kalhotky, vzadu se zařezávají do hýždí, absolutně nepohodlné, ale některé ženy na ně nedají dopustit. No dobře, prostě vypadají úžasně!

Pudrová tanga thong modern cotton plus size s širokou gumou - xl
Pudrová tanga thong modern cotton plus size s širokou gumou - xl

V-string

V-string – vepředu i vzadu trojúhelníkový kus látky spojený tenkými proužky, mezi pohodlné spodní prádlo příliš nepatří.

Kalhotky string 2 pack černá
Kalhotky string 2 pack černá
Stylamo | 28. 12. 2019, aktualizováno: 20. 03. 2020
Kalhotky
Kalhotky

Štítky: