Kalhotky

Každá je nosíme (pokud zrovna nejsme na ostro). Každý den si je oblékáme. Rády si je kupujeme. Pohodlné, krásné a elegantní dámské spodní prádlo.

Muži nás v nich rádi vidí a někteří pánové s nimi prý tajně dělají něco, co se stydím i jen napsat. Ne, nejsou to boty, je to spodní prádlo. Jsou to kalhotky.

Znáte všechny druhy kalhotek?

Připravila jsem malý přehled typů kalhotek. Nepochybuji o tom, že my ženy všechny ty druhy kalhotek dobře známe, ale co naši milí muži, manželé a milenci? Ti by mohli tápat. Co kdyby nás třeba chtěli překvapit hezkým kouskem spodního prádla a nevěděli by, co mají vlastně koupit. Jak se těm konkrétním kalhotkám „odborně“ říká. Pro některé pány může být rozhovor se slečnou prodavačkou v oddělení spodního prádla traumatizující. V takové šlamastice je přeci nemůžeme nechat (a připravit se o krásný dárek v podobě kalhotek). Pokud tedy někdy na svém partnerovi poznáte náznak nejistoty při pojmenování typů kalhotek, odkažte ho na tento článek a doporučte samostudium. A třeba vás pak příjemně překvapí zmiňovaným dárkem.

Klasické kalhotky

Klasické kalhotky – látka zakrývající předek i pozadí, tzv. „bombarďáky“, v nichž se cítíte pohodlně. A pozor: v kterých kalhotkách klasického střihu už dnes nemusíte vypadat ani nepřitažlivě a asexuálně. Nabídka je široká a odráží módní trendy.

Bikiny

Bikiny – popředí i pozadí zakrývá menší množství látky než u klasických kalhotek, jsou docela pohodlné. K bikinám neodmyslitelně patří i horní díl, tedy typická podprsenka.

Brazilky

Brazilky – kompromis mezi klasickými kalhotkami a tangy, jsou velmi pohodlné.

Boyleg

Boyleg, panty, šortkové kalhotky či také dámské boxerky – kalhotky s nohavičkou, které se vyznačují svou pohodlností.

Tanga

Tanga – zepředu jako normální klasické kalhotky, vzadu se zařezávají do hýždí, absolutně nepohodlné, ale některé ženy na ně nedají dopustit. No dobře, prostě vypadají úžasně!

V-string

V-string – vepředu i vzadu trojúhelníkový kus látky spojený tenkými proužky, mezi pohodlné spodní prádlo příliš nepatří.

aktualizovano 20. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico