Iron Fist

Módní značka Iron Fist.

Americká módní značka Iron Fist, kterou založili dva kamarádi v Kalifornii. Oba se pohybovali kolem skateboardingu, surfingu, umění, hudby a streetkultury a chtěli nosit oblečení, které nikde nenašli. Značka se zaměřuje jak na pánskou, tak dámskou módu – boty, oblečení, doplňky a kabelky. Novým sortimentem je atletická řada pro muže, která zahrnuje tréninkové a funkční oblečení.

Outfit podle značky Iron Fist

Trička Iron Fist

Bavlněná trička americké módní značky Iron Fist vsází na netradiční potisky a originální design (potrhaná trička, velké výkroje apod.). Obrázky na trikách vzbudí pozornost kdekoli, kam v nich přijdete. Pro ženy jsou vytvořena trička v jejich oblíbených barvách (purpurová, růžová, fialová), ale nebojte, u mužů takové barvy nenajdete (námořnická modř, modrá barva, bílá, černá...).

Šaty Iron Fist

Jarní a letní šaty americké módní značky Iron Fist svým designem upoutají pozornost již na první pohled: punk motivy, neobvyklé potisky, nespoutaný styl. Nejčastějšími potisky, které se podílejí velkou měrou na konečném vzhledu šatů, jsou umrlčí lebky, kosti a další netradiční obrázky a motivy, u nichž jsme ani netušili, že je lze použít i na oblečení apod. Tyto netradiční výjevy jsou zakomponovány do slušivých barev (bílé, červené, zelené) i střihů (šaty nad kolena, dlouhé šaty, šaty s volánkem v pase, v tzv. peplum stylu). Lehké a vzdušné šaty Iron Fist ocení hlavně ty ženy, které se chtějí od ostatních odlišovat a svými módními kousky své okolí šokovat.

Baleríny Iron Fist

Americká módní značka Iron Fist u svého zboží přednostňuje originální design. Ten umocňují netradiční motivy a výjevy, které se objevují také na botách Iron Fist. Nejinak tomu je i u balerínek. Baleríny Iron Fist „zdobí“ motivy umrlců, lebek a koster, které jsou kombinovány s růžovým pozadím, pestrobarevnými květinami a výraznými barvami. Baleriny Iron Fist vyhledávají ty, které se chtějí od ostatních odlišovat, milují originální a neotřelé věci a své okolí rády provokují.

Tílka Iron Fist

Dámská tílka americké módní značky Iron Fist upoutají pozornost nejen díky barevným a netradičním potiskům (originální fotokoláže a fotky, obrázky kostlivců v kontrastu s růžovými barvami a barevnou přírodou, roztomilá zvířátka s ironickým textem v komiksových bublinách apod.), ale také díky svému volnému střihu. Volné tílko Iron Fist vyrobené ze 100% viskózy doceníte zejména v letních vedrech, kdy budete příjemně překvapené, že se na vás tílko nelepí a naopak vás skvěle ochlazuje.

Tenisky Iron Fist

Tenisky kalifornské značky Iron Fist jsou netradičně vyhlížející boty, které jsou vyrobeny z kombinace tří materiálů - syntetiky, textilu a gumy. Kecky Iron Fist jsou pro svůj neotřelý design (netopýří boty, puntíkované textilky apod.) mladými teenageři hojně vyhledávané. Stylové boty Iron Fist si jednoduše každý oblíbí.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Iron Fist
Iron Fist

Štítky: