INVUU London

Módní značka INVUU London.

Polská módní značka INVUU London působí na trhu více než 20 let a zaměřuje se na dámské módní doplňky, např. šátky.

Outfit podle značky INVUU London

Šátky INVUU London

Šátky INVUU London, krásný módní doplněk do každého ročního období. Vybrat si můžete z pestrých barev šátků. Hitem letošního léta je např. růžový šátek, tyrkysový šátek s tmavě modrými okraji nebo růžový šátek s tyrkysovými okraji. Šátky jsou z příjemného materiálu (100% polyester nebo viskóza), jsou prodyšné, lehké, a tak nehrozí, že byste se v nich v létě „uvařili“.

Náhrdelníky INVUU London

Polská značka doplňků a šperků INVUU London ví, jak upoutat pozornost ženy. Náhrdelníky INVUU London se inspirují street módou a dominují jim štrasové náhrdelníky, netradiční přívěsky, mohutné zlaté a stříbrné řetízky, duhové barvy. Náhrdelníky jsou vyrobeny z bižuterie.

Šály INVUU London

Šály INVUU London patří k neodmyslitelným zimním módním doplňkům. Šály INVUU London zahrnují sytě zbarvené a hřejivé kousky, které se dají kombinovat k vícero typům oblečení. INVUU London nabízí šály mnoha druhů, jak šály nesešité, které se dají uvázat kolem krku, tak šály, jež mají sešité konce tak, aby se daly navléknout přes hlavu. Vybrat si lze šály s třásněmi, výrazně barevné šály, šály v přírodních odstínech, kostkované šály, pruhované šály, strakaté šály. Měkké a hřejivé šály INVUU London jsou vyrobeny ze 100% akrylu.

Čepice INVUU London

Dámské čepice INVUU London nejsou jen vlněné čepice do chladného počasí. Čepice INVUU London jsou slušivé čepičky z příjemného a luxusního materiálu – kašmíru, které se dají nosit i v teplejších dnech jako módní doplněk. INVUU London myslí na všechny parádivé ženy, kterým se líbí všelijaké třpytky a ozdobné kamínky, a proto jsou čepice INVUU London zdobené štrasovými kamínky, lesklými korálky apod.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
INVUU London
INVUU London

Štítky: