Herschel

Módní značka Herschel.

Kanadská značka batohů, tašek, peněženek a doplňků Herschel Supply Co. je určena zvláště mužům. Klade velký důraz na kvalitu materiálu, precizní zpracování, detail a vytříbený design. Značka sídlí ve Vancouveru a založili ji bratři Cormackovi. Pojmenovali ji po malém městečku, v kterém nyní žije 30 obyvatel a v němž vyrostly tři generace jejich předků. Zaměřují se na army styl, urban styl aj.

Outfit podle značky Herschel

Peněženky

Černá peněženka supply hans
Černá peněženka supply hans

Ostatní

Starorůžový obal na notebook supply 13' anchor
Starorůžový obal na notebook supply 13' anchor

Batohy Herschel

Batohy kanadské značky Herschel mají mnohostranné využití. Lze je nosit jak do školy, tak na túry, na cvičení do posilovny i na procházku do přírody. Nezapřou v sobě zaměření celé značky, která směřuje jednak k městskému stylu, jednak k outdoorovému využití. Najdeme zde však i vojenské batohy – maskáčové vzory, armádní barvy a potisky, které ocení všichni vyznavači army stylu. Pánské i dámské batohy Herschel jsou vyrobeny z kvalitních, pevných a odolných materiálů, takže unesou náročnou výbavu do terénu stejně jako tunu knížek do školy. Aby dobře seděly na zádech, mají vyztužené popruhy.

Tašky Herschel

Stylové batohy, tašky, pytle, vaky a tašky přes rameno kanadské značky Herschel osloví každého, kdo řadí design výrobků a funkčnost na první místo. Prostorné tašky Hershel jsou chytře vymyšlené, dle modelu disponují řadou vnitřních i vnějších kapes a uchvátí kvalitou zpracování a svým módním vzhledem s nádechem retro stylu.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 20. 03. 2020
Herschel
Herschel

Štítky: