Gionni

Módní značka Gionni.

Gionni je značka módních doplňků (kabelek, peněženek a šperků z bižuterie), které navrhují irští designéři. Ti se nechávají inspirovat trendy z celého světa, nejvíce však slunnou Itálií. Produkty jsou originální, nadčasové a exoticky vyhlížející.

Outfit podle značky Gionni

Tmavě zelená crossbody kabelka s mašlí a detaily v semišové úpravě colmar
Tmavě zelená crossbody kabelka s mašlí a detaily v semišové úpravě colmar

Sluneční brýle Gionni

Stylové sluneční brýle značky Gionni jsou nejen skvělý módní doplněk, který vás ozvláštní nebo který dodá vašemu outfitu nádech dokonalého sladění, ale jsou také velmi praktické. Chrání vaše oči před pronikavým slunečním zářením jak v zimě (třeba na horách), tak v létě (třeba u moře). Jsou elegantní a ženy navíc chrání před vráskami (ve slunečních brýlích Gionni nemusí už mhouřit oči).

Peněženky Gionni

Peněženky irské módní značky Gionni jsou vyrobeny ze syntetických materiálů (umělá kůže, semiš aj.). Co je jim společné, je přítomnost zlatého prvku (nápis Gionni, který je vyrytý ve zlaté barvě, zlatý plíšek, zlaté cvočky), který v kombinaci s materiálem vytváří luxusní design. Jak jinak! Vždyť značka Gionni se nechává inspirovat slunnou Itálií a slunce pro mnohé z nás znamená zlatou barvu. Ženy si mohou vybrat ze dvou velikostí peněženek (rozměry 19 cm x 10 cm nebo 15 cm x 10 cm) a z velkého množství barev. Nicméně v letošní sezoně jsou nejžádanější barvy broskvová, velbloudí či námořnická modř.

Kabelky Gionni

Podle názvu značky by se mohlo zdát, že elegantní a vkusné kabelky Gionni pocházejí z Itálie. Nicméně značka kabelek a doplňků pro ženy Gionni působí v Irsku a Itálií se pouze inspiruje. Dámské kabelky Gionni tak mají všechno, na co jsou ženy u kabelek zvyklé – přihrádky, kapsy, zapínání na zip, řemínek či řetízek na zavěšení přes rameno, ale k tomu mají ještě něco navíc – na ženách vypadají velmi decentně, a přitom luxusně, a to díky jednotlivým detailům, na které si značka Gionni potrpí (kovové spony, ozdobné nášivky, romantické mašličky, lesk aj.). Velké i malé kabelky Gionni jsou vyrobeny ze syntetiky v kombinaci s textilií.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 20. 03. 2020
Gionni
Gionni

Štítky: