Fever London

Módní značka Fever London.

Fever London je v současné době velmi vyhledávaná londýnská módní značka, která se nechala inspirovat vintage stylem a typickou anglickou elegancí. Je zaměřena na ženy. Dámské oblečení je inspirované ženskou svůdností, rafinovaností, divokostí, lehkostí, vášnivostí a také sex-appealem.

Outfit podle značky Fever London

Šedý overal s příměsí lnu juno
Šedý overal s příměsí lnu juno

Sukně Fever London

Sukně anglické značky Fever London mohou na první pohled vypadat docela formálně, ovšem při pozornějším „ohledání“ zjistíte, že se na každém modelu vždy nachází nějaký detail nebo skrytá rafinovanost, která z tohoto kousku oblečení dělá stylový originál. Sukně Fever London naplňují kodex, tzv. dress code, ale zároveň nepůsobí fádně a nudně. Výborná kombinace!

Šaty Fever London

Módní značka Fever London klade důraz především na eleganci. Nejinak tomu je i u kolekce šatů této londýnské značky. Ať už jde o šaty společenské, či šaty vhodné k jiným formálním příležitostem, šaty na každodenní nošení, nebo na večerní schůzky, vždy v nich bude žena působit ladně a elegantně. Některé šaty mají podšívku, jiné jsou bez podšívky, některé jsou sytě barevné, jiné v přírodních odstínech. Také materiál, z něhož jsou šaty ušity, se různí. Převažuje polyester, ale výjimkou není ani bavlna, nylon, viskóza či elastan.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 20. 03. 2020
Fever London
Fever London

Štítky: