Etna

Módní značka Etna. Výrobce dámských plavek.

Polská značka Etna se zaměřuje především na výrobu plavek a plážových oblečků. Plavky Etna vynikají svěžím vzhledem, barevnou hravostí a rozmanitými střihy a nebrání se ani zdobností. Značka Etna během posledních let úspěšně expandovala se sortimentem svých plavek do celé Evropy. Značka Etna se zaměřuje především na dvoudílné plavky pro ženy a dívky.

Plavky polské značky Etna se řídí posledními módními trendy, a proto jsou u žen velmi oblíbené. Plavky Etna jsou vyráběny z kvalitních materiálů a dají se sehnat pro všechny dámské věkové kategorie a v různých velikostních provedeních (výjimkou nejsou ani plavky XXL). Vybrat si lze z jednodílných plavek i dvoudílných bikin, s oběma typy budete vypadat na pláži, v bazéně i na koupališti sexy a neodolatelně. Etna plavky jsou slušivé a dají vyniknout ženským křivkám. Výrobce plavek Etna klade důraz na detail, a tak mnoho žen plavky Etna vyhledává pro jejich detailní zpracování, jakými jsou např. spony, pásky, flitrové kameny či mašle na spodním dílu plavek apod.

Plavky Etna zaujmou na první pohled svou pestrou barevností. Nejoblíbenější jsou dvoudílné plavky Etna, které v nabídce této značky jednoznačně převažují. Kromě dvojdílných plavek najdeme v nabídce Etny např. také plážové sukně. Kromě mnoha barevných odstínů a vzorů klade značka Etna také důraz na variabilitu střihů, aby si vybrala opravdu každá žena a aby jí plavky dokonale sedly, ať má jakoukoliv postavu.

Všechny plavky jsou vyrobené z kvalitní plavkoviny, díky niž dosahují výborné elasticity.

Kolekce plavek Etna přináší v souladu s módními trendy různé zvířecí a květinové vzory a pestré pastelové barvy. Pro letošní sezonu léto 2013 jsou nejvíce in námořnická modrá.

Spodní díly plavek značky Etna jsou často zdobeny např. bočním zavazováním, korálky či prošíváním. Vrchní díly (podprsenky) mají obvykle kostici a jsou vybaveny vnitřní kapsou pro vyjímatelné vycpávky pro dosažení Push-Up efektu.

Výhody, plusy a mínusy, zkušenosti

Ze zkušeností lidí, kteří si plavky značky Etna koupili a využívají je, vyplývají převážně jen pozitiva:

Cena plavek Etna

Cena plavek Etna se pohybuje za komplet spodního i horního dílů kolem 800 až 1500 Kč. Samostatně se dají koupit plavkové kalhotky i horní díl (podprsenku). Každá část pak stojí cca od 300 Kč.

Stylamo | 04. 05. 2014, aktualizováno: 01. 09. 2020
Etna
Etna

Štítky: