Donna

Módní značka Donna.

Módní značka Donna se specializuje především na plavky. V nabídce této značky najdeme svůdné dvojdílné dámské plavky plné barev a fantazie. Na plavky je použita kvalitní plavkovina a úroveň zpracování je také veliká.

Outfit podle značky Donna

Noční prádlo a košilky Donna

Noční košile, půvabné dámské pyžamo, prádlo a komplety na spaní a noční košilky od značky Donna. Mužům se v tom ženy líbí, ženy je rády nosí – a navíc se tyto praktické a zároveň hezké a často sexy hadříky dají dát jako dárek (vánoční dárek, k narozeninám, k výročí, k Valentýnu apod.)

Plavky Donna

Dámské plavky Donna (polské značka zaměřující se především na dámské spodní prádlo a plavky) vyhledávají především ženy, které touží po svůdných a kvalitních sezonních plavkách či bikinách. Jednodílné i dvoudílné plavky se mohou pochlubit nejen retro vzory (ať už se jedná o puntíky či proužky), které jsou v současnosti u žen tolik oblíbené, ale dvoudílné plavky nabízejí ženám i tu možnost, že lze koupit zvlášť horní díl plavek a zvlášť spodní díl plavek. To ocení nejvíce dámy či slečny, jejichž postava je nesouměrná a kterým nesedí běžné číslování (např. kalhotky potřebují velikosti L, ale košíčky jim sedí vel. A apod.).

Pyžama Donna

I ve spánku může žena vypadat elegantně a přitažlivě. A nemusí být zrovna úplně nahá a dokonce na sobě nemusí mít oblečenou ani luxusní noční košilku. I dámské pyžamo může být krásné, svůdné a stylové. Navíc v pyžamu se vždy budete cítit pohodlněji a lépe se v něm spí. Dámská pyžama od značky Donna mají moderní módní vzhled, který zaujme i ty nejnáročnější ženy (které jinak vždy na noc oblékají prvotřídní saténové noční košilky s krajkou). Pyžamové kalhoty nebo šortky s vrchním dílem pyžamového kompletu od značky Donna jsou vkusně sladěné a společně vytvářejí ideální úbor pro příjemný a pohodlný spánek, ve kterém se na vás snesou jen ty nejkrásnější sny.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Donna
Donna

Štítky: