Dogo

Módní značka Dogo.

Turecká módní značka Dogo se soustředí na netradiční designové kousky. Kromě módy se věnuje i originálním bytovým doplňkům.

Outfit podle značky Dogo

Boty Dogo

Designově nevšední boty turecké módní značky Dogo jsou určeny všem, kteří vyhledávají pozitivní a veselé věci. Obuv Dogo se od ostatních bot odlišují zejména svým designem. Každý pár bot se může pochlubit netradičním potiskem a hravým obrázkem, který vám zaručeně zvedne náladu. Kromě toho, že vaše nohy budou i v sychravém a deštivém počasí v teple a suchu, vás jistě ještě potěší pohled na rozkvetlou louku, stromy v zahradě, zpívajícího ptáčka aj.

Baleríny Dogo

Baleríny turecké značky obuvi a bytových doplňků Dogo jsou u žen velmi oblíbené, a to díky jejich neotřelému designu. Balerínkám dominují nevšední vzory a potisky, každý pár bot je možné považovat za umělecký artefakt! Na obuvi na nízké pevné podrážce ze syntetiky najdeme zobrazeny kočky, ptáky, květiny, berušky, motýly, ale i podvečerní ulici, motiv srdcí, zážitky z dětství, kdy jsme jezdily jako malé na kolech apod. Textilní baleriny Dogo vás vtáhnou do světa dětství a hravosti.

Polobotky Dogo

Boty značky Dogo se díky svému neobvyklému veselému dekorativnímu designu staly hitem letošní sezony. Kromě kotníčkové obuvi Dogo např. s obrázkem jablíčka, nóbl lodiček s nevšední obrázkovou výzdobou nebo rozkošných balerínek Dogo s kytičkami, beruškami nebo kočkami (kolekce Katze), se podobné hravé motivy objevily také na polobotkách téže značky. Polobotky Dogo jsou lehké dámské boty na nízkém podpatku a na zavazování na tkaničky s výraznými barevnými vzory a obrázky. Botičky stvořené na příjemnou jarní nebo letní procházku, šmajdání po městě nebo hravé skotačení v parku.

Tašky Dogo

Tašky turecké značky Dogo jsou nejen designově velmi vydařené, ale také přátelské k životnímu prostředí. Tašky Dogo jsou vyrobeny z odolného recyklovaného papíru. Každá taška se chlubí originálním potiskem a každá taška je ručně vyráběná, takže všechny jsou jedinečné.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Dogo
Dogo

Štítky: