Disaster

Módní značka Disaster.

Anglická módní značka Disaster Designs, která je na trhu přes 20 let, vyrábí módní doplňky v typicky britském venkovském stylu. Inspiruje se vintage prvky, romantickými vzory a funky stylem. Hýří nápady a originalitou.

Outfit podle značky Disaster

Peněženky Disaster

Peněženky Disaster jsou originální, módní, krásné, plné nápadů, neobvyklé grafiky, výtvarných koláží, jsou romantické, milé a říznuté vintage stylem a tak trochu funky. Z vlastní zkušenosti vím, že peněženka je nejkrásnější dárek, jaký mohou ženy dostat od muže. Ovšem za podmínky, že muž nezapomene peněženku naplnit patřičným obnosem. ...ty peníze musí být v nové darované peněžence samozřejmě jen kvůli mužské ješitnosti, jen proto, abychom my dámy mohly v obchodě peněženku s radostí vytáhnout a při placení se jí pochlubit a povědět prodavačce, že jsme tu peněženku dostaly od svého muže. Chlapi to potřebují slyšet. Věřím, že se skvostně vypadající peněženkou značky Disaster bude ten radostný pocit při placení v butiku, v obuvi, parfumérii nebo ve zlatnictví více než dvojnásobný. Jak říkám: Každá peněženka od Disaster je plná nápadů, a pokud bude i plná peněz (třeba těch od manžela), krásnější peněženka neexistuje!

Termosky a placatky Disaster

Povinná zimní výbava od značky Disaster. Do Disaster termosky teplý nápoj, do placatky od Disaster něco ostřejšího. Ať už termoska, placatka nebo jiná láhev od tohoto výrobce, pít budete na zahřátí z velmi elegantního a nevšedního obalu. Láhve Disaster jsou také vhodné jako dárek.

Tašky Disaster

Kosmetické tašky anglické značky Disaster jsou praktické taštičky na šminky, make-up a jiné drobné kosmetické přípravky. Tašky Disaster jsou vytvořeny ve vintage stylu a tomu odpovídá i jejich netradiční vzhled. Co taška, to originál. Tašky jsou vyrobeny ze syntetiky a mají různé velikosti - od těch nejmenších (kam uschováme jen řasenku a rtěnku) přes střední až po ty velké (kam se vejde zubní kartáček, pasta, šampon i hřeben).

Kabelky Disaster

Kabelky londýnské značky Disaster se nesou v romantickém duchu. Něžný nádech jim dodávají vintage motivy a prvky a je to právě styl vintage, který provází všechny výrobky britské značky Disaster. Tašky Disaster jsou nápadité, vzhledově jedinečné, naprosto originální a také praktické. Kabelky Disaster vyhledávají všechny ženy, které si potrpí na detaily a kvalitní zpracování.

Psaníčka Disaster

Roztomilá psaníčka londýnské značky Disaster jsou příkladem toho, že psaníčko neboli malá dámská kabelka do ruky nepatří pouze na ples. Psaníčka Disaster jsou svým designem i praktičností přizpůsobena k běžnému nošení. Při výrobě psaníček Disaster se výrobci, stejně jako při výrobě dalších módních doplňků, nechali inspirovat vintage stylem. Velmi oblíbené jsou pro svůj nevšední nápaditý vzhled také menší kabelky s potisky, obrázky a zvířecími motivy. Psaníčka Disaster působí něžně a žensky. Psaníčka Disaster jsou vyrobena ze syntetických materiálů, popř. ze syntetiky a textílie, a jsou opatřena řetízkem či řemínkem, aby se dala nosit i přes rameno.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Disaster
Disaster

Štítky: