Dámské šaty

Vyberte si dámské šaty na každou příležitost. Různé styly, různé střihy, různé délky, různé materiály, různé značky. Od šatiček jako z pohádky až po dress code do práce.

Jarní šaty

Jaký je rozdíl mezi jarními a letními dámskými šaty? Z hlediska módních značek prakticky žádný. Letní i jarní šaty bývají zpravidla součástí jedné módní kolekce, např kolekce dámských šatů jaro léto [current-date:custom:Y]. Je to logické, protože ženy si šaty oblékají v závislosti na počasí a místě, kam v šatech vyrážejí, a podle toho šaty kombinují s dalším oblečením (od spodního prádla přes punčochy, legíny, svetříky až ke ke kabátům).

Je docela jedno, jestli si kupujete šaty na jaro nebo šatičky na léto. Teplé jaro i slunečné léto si samy řeknou o konkrétní šatičky, které si máte pro tu kterou příležitost obléct. V každém případě je ale dobré mít v šatníku různé dámské šaty v dostatečném množství a s rozdílnou délkou (sukně), rukávů či hloubkou výstřihů.

Letní šaty

Každá žena to jistě potvrdí: v létě, v letním pařáku, kdy se vám oblečení lepí na tělo, jsou letní šaty tím nejúžasnějším kouskem oděvu, bez kterého by se ta horka snad ani nedala vydržet (pokud se zrovna nesluníte v plavkách někde na pláži). Dámské šaty a léto patří zkrátka k sobě. Letní šaty, to ale není pouze pohodlí a příjemný pocit ve vzdušných „odvětrávaných“ šatech, letní šaty, to je především styl a móda. Široká nabídka módních značek v sortimentu šatičky na léto jsou toho důkazem.

Tahákem nových letních kolekcí oblečení jsou právě ony stylové šaty na letní sezónu. Každoročně se mění pouze trendy: Krátké šaty, dlouhé hebké šaty, šaty na ramínka nebo s krátkými rukávky. Jednobarevná róba, potisky na šatech, motivy květin, zvířat, exotické vzory, retro puntíky... Hladký střih, límeček, volány, krajky, ozdobné výstřihy, pásky, mašličky... nádherná rozmanitost! Léto je nejkrásnější v letních šatech a ženy i dívky o tom ví své, o čemž svědčí řada zkušeností, recenzí a hodnocení letních outfitů v různých módních magazínech pro ženy.

07. 01. 2020, aktualizovano 20. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: