Culito from Spain

Módní značka Culito from Spain.

Culito from Spain je dámská módní značka, která se inspiruje slunným Španělskem. Značka Culito from Spain klade důraz na kvalitní a příjemné materiály a bonusem je závěrečné ruční zpracování, takže co kousek to originál.

Outfit podle značky Culito from Spain

Šaty Culito from Spain

Šaty Culito from Spain jsou od ostatních šatů jednoduše rozeznatelné díky svým hravým potiskům. Na šatech Culito from Spain najdeme veselé, něžné, vtipní, milé či romantické obrázky, které okamžitě upoutají naši pozornost. Potištěné šaty Culito from Spain jsou vyrobeny z elastického materiálu (kombinace viskózy, elastanu a bavlny), takže se nemůže stát, že byste se do nich třeba po Vánocích nedostala:-) Pestré a barevné šaty Culito from Spain si zamiluje každá žena či dívka, která se chce oblékat do jedinečných a originálních módních kousků.

Trička Culito from Spain

Pokud hledáte extravagantní trička, pak sáhněte po tričkách Culito from Spain. Tričkům Culito from Spain dominují výrazné potisky a originální obrázky. Také střih triček Culito from Spain není až tak běžný (krátká trička do pasu, delší trika s rozparkem apod.). Trička Culito from Spain jsou ušita z mnoha materiálů a k dostání jsou jak trika z teplejších materiálů, tak lehká letní trička s krátkým rukávem.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Culito from Spain
Culito from Spain

Štítky: