Carinii

Módní značka Carinii.

Polská značka dámské a pánské obuvi Carinii, která dbá na kvalitní materiály a stoprocentně odvedenou práci při výrobě a zpracování.

Outfit podle značky Carinii

Kozačky Carinii

Málokdy použije značka obuvi a doplňků Carinii při výrobě svých kozaček jiný materiál než přírodní kůži (občas sáhne ještě i po textilu, když jde o kozačky, které se natahují přes lýtko, ale to jen ve výjimečných případech). Dále se kozačky Carinii mohou pochlubit netradičními barvami, jakými jsou červená, vínová nebo šedá (samozřejmě tu nechybí ani klasické barvy jako např. černá a hnědá). Mezi dámské kozačky Carinii patří jak vysoké, tak i nízké kozačky. Zimní kozačky Carinii mají buď vysoký a tenký jehlový podpatek, nebo nízkou podrážku s pevným širokým podpatkem, ale najdeme mezi kozačkami Carinii taktéž kotníkovou obuv typu farmářek.

Lodičky Carinii

Lodičky Carinii patří k dámské elegantní obuvi. Lodičky Carinii jsou vyrobeny z přírodní kůže a jejich poznávacím znamením je smysl pro detail. Tím může být perforování, umístění zipu na patě, zapínání lodiček na suchý zip, otevřená špička, šněrování, originální tvar lodičky. Lodičky Carinii jsou vyhotoveny v různých barevných variacích a mají různě tvarované podpatky (vysoké široké podpatky i úzké jehlové a další).

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 08. 06. 2020
Carinii
Carinii

Štítky: