Break and Walk

Módní značka Break and Walk.

Break & Walk (psáno také Break&Walk nebo B&W) je mladá trendy značka obuvi, která pochází ze Španělska. Boty Break&Walk se vyznačují svěžím, ale zároveň ne příliš nápadným stylem. V nabídce jsou holínky, válenky, polobotky, tenisky apod.

Outfit podle značky Break and Walk

Válenky Break and Walk

Válenky B&W. Válenky jsou typické boty na zimu nebo sychravý podzim. Tyto boty nosí nejčastěji ženy (dámy a slečny) a jejich nožky v nich vypadají zpravidla velmi roztomile. Válenky od španělské módní značky Break & Walk jsou velmi slušivé, stylové a trendy. Díky kvalitnímu materiálu, který kombinuje moderní technologie jako je mikrovlákno s přírodními materiály, jsou válenky Break&Walk navíc velmi pohodlné. A kožíšek uvnitř bot hezky zahřeje.

Holínky Break & Walk

Holínky španělské firmy Break & Walk jsou vyteplená gumová obuv určená do nevlídného a chladnějšího počasí. Gumáky jsou vyrobeny z kombinovaného materiálu. Vršek boty tvoří textilie, která je prošívaná nebo lemovaná (uvnitř je všitý hřejivý kožíšek), spodní část boty je vyrobena z gumy. Nepromokavé holínky Break & Walk ocení nejen ti, kteří se rádi procházejí v deštivém počasí, ale také ti, kteří chtějí mít nohy pěkně v teple, a přitom se chtějí pochlubit nevšední obuví.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Break and Walk
Break and Walk

Štítky: