Bertoni

Módní značka Bertoni.

Pánská módní značka Bertoni pochází z Dánska. Specializuje se na oděvy pro muže – saka, obleky, kalhoty, vesty, trička, polotrika, košile a kabáty.

Outfit podle značky Bertoni

Pánské svetry od Bertoni

Pánské svetry od dánské značky Bertoni. Vybrat si můžete svetr přes hlavu i cardigan na zapínání na knoflíky. Svetry Bertoni patří spíše mezi lehčí svetry, ve kterých nebude vypadat jako nabalený sněhulák, díky použitým materiálům (vlna, bavlna, ovčí vlna) však i tyto elegantní a mladistvě vyhlížející svetry příjemně zahřejí.

Kabáty Bertoni

Pánské kabáty na zimu od skvělé dánské značky Bertoni, která se zaměřuje na oděv pro muže. Kabát v šatníku každého pána zaujímá výsadní postavení, protože správně padnoucí kabátek je přesně ten typ oblečení, který z obyčejného chlapa dělá elegána. Velmi kvalitní a prvotřídně ušité kabáty od Bertoni jsou přesně to, co na zimu potřebuje každý elegantní muž. Hladké linie, zapínání na knoflíky, které jsou umístěné ve dvou řadách vedle sebe, a až vojensky strohý střih kabátu neponouká k žádné extravaganci, ale naopak uspokojí každého, kdo hledá teplý vlněný zimník na nošení do práce, stejně jako třeba na sako do divadla.

Stylamo | 20. 12. 2019, aktualizováno: 01. 09. 2020
Bertoni
Bertoni

Štítky: